sobota 23. července 2011

Ano, závody ve Staré Roli, dneska.

Služka dorazila brzy ráno, abych se stihl v klidu nažrat nejen jádra, ale i trávy, když už jsem noc trávil v boxu, a rovnou mě zapletla, co se týče hřívy. Zkoušela něco nového, co se jí v půlce úplně nepovedlo (no spíš vůbec), takže jsem opět vypadal jako debil, a hlavně to bylo úplně zbytečné, protože když přijela Jíťa, vytáhli mě ven a musel jsem klusat po asfaltu. Služka s Jíťou stály u vleku a hlasitě řešily, jestli je něco vidět, protože každá viděla něco jiného a hlavně se nemohly shodnout, jestli to nějak souvisí se včerejškem, takže jsem jako pitomec musel klusat sem a tam. Nakonec služka usoudila, že úplně čisté to asi fakt není, a že nikam nejedu.

Paráda!

A tak jsem místo do vleku zamířil k Béruš a Megy, kteří byli dočasně umístěni na mé zahradě, protože ráno sousedy navštívil cizí hřebeček a vnikl k nim do ohrad, a služka nechtěla riskovat, že se něco semele v době, kdy všichni dvounozí budou mimo město (trenérka odjela na Moravu vyzvednout Štěpánku a Markétu). Takže jsme měli pohodový den a absolutní vegáč, zatímco chudák Amík musel na závody, na kterých jako na potvoru svítilo sluníčko, což jemu moc dobře nedělá.

Ale dobře to dopadlo, ze závodů přivezli modrou mašli, okořeněnou kaskadérským dojezdem, a po extra důkladné kontrole ohrady jsme byli již v plné sestavě odveleni zpátky na pastvinu.

Prostě přesně jak jsem psal včera: umím si to zařídit, protože další závody budou nejdříve za měsíc. Jsem šikovný kluk!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: