neděle 24. července 2011

Služka zmizela, jakože někam mimo město, takže jsem ji dnes neviděl.
Ale to je jenom dobře, protože trubka úplně zapomněla na důkladnou instruktáž týkající se ošetřování mého zlobivého oka, a to absolutně nemělo chybu. Žádné kapky ani mastičky, žádné znásilňování, paráda!

Z Moravy se nám přiřítila trenérka, která na rozdíl od služky dorazila v plné síle, a ta nařídila, že na večeři všichni musíme do stáje, protože se na nás chtěla podívat, jestli jsme ok. Oprava: chtěla se podívat hlavně na mě, a bohužel nikoliv proto, že jsem krásný a úžasný a je radost na mě hledět. Ji zajímala pouze moje nálevka! Resp. celá chůze, jakože jestli fakt nechodím čistě, což možná byla kontrola služčina včerejšího služčina rozhodnutí, protože služka na mě vidí mnohem víc defektů, než kolik jich ve skutečnosti mám, a několik z nich nemusím ani předstírat.

Ale jako po zaklusání na asfaltu i trenérka uznala, že to není to ono, a co mě tedy vůbec netěší, poštvou na mě doktora. Už zase!

Ale jinak klídek den. Nažrali jsme se, všichni museli čekat, až dožeru já, protože já žeru precizně a s rozvahou, a poté šup zpátky na pastvinu.

A tak to má být.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: