úterý 9. srpna 2011

Nečekané změny, hned po ránu, protože místo služky přišly Nikča se Štěpánkou. Ale jako režim totožný, protože jsem dostal snídani (super), pak mi násilně umyly obě oči (to už moc super nebylo) a posléze jsem byl odveden na zahradu (vopruz).

Stádo hřebců na druhé straně kolejí se také dneska nepřetrhlo, co se týče pobytu v místech, abych na ně viděl, takže jsem si prázdnotu bytí kompenzoval veselým běháním, kozlováním a dalšími akrobatickými kousky, po kterých zůstávají v trávě zajímavé stopy, a za něž mě služka tedy rozhodně nepochválila. Naopak, hned zatepla mi vynadala, že jsem korunovaný a tuplovaný kretén, a že je náramně zvědavá, co budu za pár dní okusovat, až mě nebude bavit tráva nasekaná.

O co jí jde? Já jsem chudáček, ne ona, já mám na náhradní programy nárok.

Zbytek ekipy musel pracovat, protože pro ně přišly děti a se všemi se poté odebraly kamsi neznámo, kde na ně čekala trenérka. Mě odložili do stáje, takže já pro změnu čekal na služku a ta mi místo mrkve vynadala skrz tu zahradu, protože je úplně blbá. A úplně nejvíc bylo, když vyrazila sekat trávu, protože samozřejmě odstartovala jedinou dnešní přeháňku a tudíž roztomile zmokla.

Pěkná sprška, bude se opět v čem válet.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: