pondělí 12. září 2011

Pondělní jízdárna, za normálních okolností megalomanský vopruz, se mi dnes nemálo líbila. A bodejť by ne, protože den po pozávodní vycházce nastává co?

No přece volno.
A volno nemá chybu, notabene pokud jste jediný chudáček koníček,který ho vyfasoval. A navíc záslužně, protože červená mašle je prý schůdek před žlutou (služka totiž zase byla vtipná). Jako nic proti žlutým mašlím, protože v případě čestného kola u žluté mašle nehrozí, že vás bude jezdec brzdit kvůli nutnosti nepošlapat toho před vámi, ale služka už dlouho nevyfasovala zelenou, a to je krajně podezřelé.

Počasí příjemné, sice sluníčko, ale bez tropických teplot, a protože jízdárna vysychá pozvolna, strávil jsem většinu času válením se. Lehl jsem si úplně do všeho, co bylo i jen trošičku vlhké, a pokud šlo o barevný povrch, jehož odstín na mě zůstal i po zvednutí, tak tím ještě lépe. Bylo akutní dohnat barevné válecí manko, když už jsem minulý týden strávil trapně zadekovaný!

Ostatní museli pracovat. Béruš jen lehce, ten zaklusal pár koleček pod začátečníky, a Amík s Megy kromě klasického jízdárenského drilu i skákali, když už prý konečně bylo na čem. A že ve středu to samé čeká i mě, protože v sobotu se znovu jede na závody, a tentokrát kromě služky povezu i Nikču, která mě má slíbeného za aktivitu v zimě (jako jediná mě přišla navštívit a služce pomoci). Služka tím pádem stresuje dvojnásobně, protože jak děti letos extrémně vytáhly do výšky, je šance na dobrý výsledek velmi reálná. A hlavně jsem rozeskákaný, protože účast na military a sobotních parkurových závodech perfektně nahradila manko, co se týče skokové přípravy na jízdárně.

Akorát na trenérku nám sedla chřipka, takže když to během hulákání oznámila služce, konstatovala služka pouze „to jsem přesně věděla!“. A měla proč, protože to byla právě ona, kdo se cestou domů ze závodů v autě rouhal, že prý naposledy sami, že od příštího týdne už zase s trenérkou a tak, takže za trenérčinu chorobu naprosto jasně může služka, protože to zakřikla!

Koneckonců já to říkám furt, že je blbá.

Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: