pátek 16. září 2011

Jako jak relativně sjízdná jízdárna pátý den?
Co je tohle za móresy?

Prostě počasí tentokrát zklamalo na plné čáře, naprosto mi rozhodilo sandál. A nejenom mně, protože na jízdárnu jsme museli komplet všichni (dokonce i její milost služka jezdila). Ale naštěstí se jízdárenský vopruz odehrál bez trenérky!

Trenérka stále bojuje s chřipkou a dle posledních zpráv zatím vede chřipka, navíc velmi dominantně, a když Štěpánka služce odpoledne ve stáji oznámila, že zítra na závody jedeme bez trenérky, služka se nám tam málem sesypala. Ona do poslední chvíle doufala, že to trenérka nějak uhraje, protože to poslední, co služka potřebovala, byly stresy nejen vlastní, ale i ty související s Amíkem, protože tentokrát trenérka udělila výjimku a že Amík s dětmi může startovat bez jejího dohledu. Bylo to od ní velkorysé gesto vůči Ivě, která by jinak letos nedostala šanci účastnit se oficiálních závodů, notabene když Iva pilně trénovala.

Ale tak služka není jediná, kdo stresuje, protože jak Iva, tak i Nikča stresují, a nemusím doufám dodávat, že zítra ráno spolu s nimi budeme stresovat i my, chudáčkové koníčkové. Největší humbuk ale způsobil outfit, kterým mě služka hodlá naaranžovat na zítřejší vystoupení v soutěži, protože jde o růžovou barvu. Podsedlovku a čabraku si přinesla přímo z pošty, a když ji před osazenstvem stáje vybalila, vydechli všichni v němém úžasu a že prý hustý, ale že se ke mně zítra nebudou hlásit. Padlo pár připomínek na téma buzna a růžový bonbónek, což služka okamžitě okomentovala hlášením „maršmeloun!“, a že i když má nehorázné stresy z obtížnosti, kterou spolu půjdeme teprve potřetí v životě, že se na tohle začíná neméně nehorázně těšit. Že to bude mít teprve tu pořádnou růžovou šťávu!

Tak nevím. Mně je samozřejmě úplně fuk, co na mě trubka navleče, navíc mě zítra budou v přestávce mezi parkury převlékat, protože Nikča startující v první soutěži se v růžovém image předvést nehodlá (vypůjčila si od služky černo-bílou variaci). Pro mě je totiž nejvíc důležité, že na závody nepojedu sám!

Váš chudáček koníček


(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: