pondělí 12. března 2007

Fakt nevím, co si od toho slibuje... V pátek na mne poštvala doktora, dneska kováře. Když pominu fakt, že hezkých pár týdnů budu muset poslouchat remcy, kolik to všechno stálo (přestože jsem se OPRAVDU o nic neprosil), stejně mi není jasné, co má služka za lubem. Jestli si jako myslí, že já chudáček nemocnej budu pracovat, tak to teda ani náhodou...

Odpoledne jsme s borcem lítali po výběhu, takže když si mě Nikča přivedla do stáje, mohla ze mne akorát otírat pot, nic jiného s tou mokrou nabalenou špínou dělat nešlo. Chápejte, na běhání ve volnosti není nic špatného, ale klusat pod jezdcem? To už by si měla ohlídat nějaká odborová organizace. To je týrání chudáčků koníčku, takhle zjara. Vnucoval jsem jí sice svou nudli, aby se podívala, že tam opravdu ještě pořád je, ale nějak to nebrala v potaz. A protože kovář zahlásil "už jedu", tak se šlo ještě jezdit se dvěma dětmi, protože ve vesnici, kde kovář bydlí, mají jiné časové pásmo. Abyste byli v obraze: pokud se s kovářem dohodnete na 15,30 hod, nejbližší možná varianta jeho příjezdu bude mít hodinový rozdíl. Někdy i čtyřhodinový, ale pořád je to lepší, než když nepřijede vůbec. Párkrát se čekalo i tři týdny, takže služka ho preventivně obvolává ještě dřív, než podkovy stihneme ošoupat.

Ale tentokrát se do té hodiny vešel. Služka mi držela nohy, pořád se tlemila a držkovala. Kovář je totiž výřečný. To bylo samý "ty tak pěkně přirážíš" a "krásně to držíš, je vidět, že za to umíš chytnout" a "tenhle hřebík vyměníme, vyklouznul... to je vždycky blbý, když to vyklouzne, že jo?". No a ve finále jí řekl "ty voníš sexem", na což mu odpověděla, že jestli něčím voní, tak maximálně připálenejma kopytama své vlastní herky. Jinak vytrvale odpovídala, že ničemu z toho nerozumí. To řikám pořád, že je hloupá. Kovář sice namítal, že to určitě není pravda, že je divné, že tady nikoho nemá, protože když se prý služka projde sídlištěm, tak všichni kluci tu sexy vůni zcela jistě cítí... Načež služka moudře pravila "no vždyť jo... oni ucítí smrad z hajter a preventivně zdrhnou..."

Samozřejme vím, že já žádná hajtra ani herka nejsem, ale jinak je služky chování v pořádku. Jen ať se kouká starat o mne, žádné chlapy ani jiné bokovky jí trpět nebudu..

Ale do té vody mě posílat fakt nemusela... jako stát půl hodiny a nudit se, vopruz. Dítě mi nedovolilo ohryzávat jeho botu... pakárna.

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: