čtvrtek 15. března 2007

Vysvětlovat služce, že jízdárna je vopruz, opravdu nemá význam. Nestačilo, že jsme s borcem Amíkem včera řádně zatopili pod kotlem trenérce i Nikče, Amík mermomocí trval na cvalu po asfaltu a já jsem nezůstával pozadu, takže jsem celou vycházku ukázkově caploval. No Nikolce zapomněli říct, že pokud mne vezme venku na otěž, tak to automaticky znamená "bude se něco dít", a čím si mne víc pobírala, tím jsem byl natěšenější...

Jenomže kdyby mi otěže zahodila a já bych nasadil své tempo muly, tak by zase řvala trenérka. Jakože "ten kůň ti chcípá..." A možná bych ani jako mula nešel, protože ono je hezky a doslova to svádí k pořádné rošťárně. Ale to bychom museli mít tolerantnější jezdce, kteří by vyhověli požadavkům o kozlování a řádném kalupu na každé louce, po které jedeme. To vám je paráda, taková louka... A s trávou. Další věc, kterou jezdec nepochopí: že nechat novou trávu ležet je hřích. Jak mám potom prskat zelený sliny na bílé rajtky, když si nesmím uždibnout ani jedno stébélko?

Dnes jsme byli s většíma dětma poslaní na jízdárnu. Borec Amík zkoušel cviky vysoké školy, stavěl se na zadní, ale Zuzka je srab, takže kaskaderské kotrmelce ze sedla se nekonaly. Já jsem párkrát zapiafoval, když bylo tempo moc pomalé, ale jinak opět ten hodnější.

Služka je stejně zrádce. V pondělí machrovala bez sedla, než přijel kovář, nutila mne ohýbat se... A od té doby na koně nesedla. Ji ještě určo bolí svaly, ihahahaaaa.... A dobře jí tak, nemá takový blbosti realizovat.

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

RiderX - díkes, služka už toho má plnou ...

RiderX - díkes, služka už toho má plnou hubu od chvíle, kdy s tím vyrukovali. Jestli si jako myslí, že se kvůli jejím fotkám všichni zblázníme... je praštěná.
odpovědětodpovědět Gravatar

Ahoj Fíno, hele, posílám ti odkaz na čup...

Ahoj Fíno, hele, posílám ti odkaz na čupr článek, tak se pouč a nenechej se nachytat :-D http://www.equichannel.cz/clanek/ukaz6540
odpovědětodpovědět Gravatar

Stavění na zadní schvaluju, nic nedejte ...

Stavění na zadní schvaluju, nic nedejte na služku a pilně to nacvičujte, ať mám co fotit, až zase přijedu ;o)