pátek 16. března 2007

Nemělo přijít žádné dítě, a místo toho přišly dvě. No kde je spravedlnost? Služka vyrukovala s dalším ze svých stupidních nápadů, že budeme jako pitomci chodit do kopce, z kopce, do kopce, z kopce... V kroku. Chápete to? Mega vopruz.

A aby nám to ještě víc znepříjemnila, tak první kolo jela ona, aby prý viděla, jak se budu chovat, protože dítě Nikča ještě tak vyježděné není. No borec Amík zkusil malou i větší tancovačku, ale protože služka mi nedovolila ani krok navíc, tak jsem ho nemohl hecovat a plánované "úprkem vpřed" se bohužel nekonalo. Pravdou ale je, že ten první pokus rozhodně nebyl krokem, tak aspoň něco.

Na druhý výstup služka poslala Verču a Nikolu naprosto sprostě úplně jinou cestou, takže jsme si naivně mysleli, že jdeme domů a byli jsme hodní. No a dole obrat a zase na louky... Co to jako ti lidi zkouší? Dělat z nás blbce? Než jsme se vzpamatovali, tak už zase byl kopec a na zlobení už nebylo tolik sil. Potřetí jme trošku vytáhli už jenom dole, protože lidi jsou sadisti. Copak to se dělá, na jaře takhle nutit pracovat záda? No počtvrté jsme to vyšli opravdu krokem, a to už nám holky pořádně odlehčovaly. Najednou... Proč nám takhle vehementně neodlehčili i předtím?

Borec Amík dneska skočil po služce v boxu. On nenávidí čištění a ona si dovolila na to jeho bláto vzít železné hřbílko. Většinou se málokdo odhodlá mu pucovat citlivější místa, jakým je břicho a na vnější části nohou u břicha... Borec jí to dával systematicky najevo, a když mu přivázala ocas k noze, aby jím nedostávala přes obličej, tak zkoušel prudit zubama. A tak ho služka začala prudit taky, pokaždé když hodně chňapl, tak přitlačila. Jenomže on pak skočil, a kdyby nebyl uvázaný, služce by asi chyběla půlka ksichtu. Služka vylítla z boxu jako namydlený blesk, popadla lopatu a několikrát Amíkovi ukázala ten šiřší konec. On se ho totiž bojí... No já vlastně taky. A hulákala zase, no divadlo. Pak už byl klid, Amík stál jako socha, akorát házel držky.

No já taky občas zkusím kousnout, při čištění, protože je to legrace, jak se děti bojí. Akorát když si pak neuvědomím, že je tam služka, tak to je docela problém.

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: