neděle 18. března 2007


Služka konečně pochopila, že v neděli se nedělá. Hurá.

Je pravdou, že celý den lilo a vůbec bylo hnusně, takže jsme většinu času prostáli schovaní v nejspodnějším cípu ohrady, ale alespoň nás nikdo nenutil pracovat. A silný vítr služce odnesl skoro všechna víka od kýblů, ihahahaaaa... Musela do křoví, do trnek. Trny ji chytaly za vestu, sundávaly její čepici a vytrhávaly jí vlasy, no tam vám bylo veselo... A taky dvě plachty vichr přemístil, poponesl je do těch nehlubších a nejsmradlavějších sraček.

Večer mi akorát vyřídila, že prý zdraví Fluff. Tak jsem tedy jakože frknul, že jsem si toho vědom, výjimečně jsem na ni nehodil část svého výstavního sopelu... Fluff by mohl přijet, i když mrkve teď máme dost. Kltko netroškařil a dotáhl celý pytel, ale to by služka nesměla být lakomá. Příděly jsou nudné. Kdyby dotáhla ten pytel nahoru, tak bychom jí dokázali, že my se mrkve nebojíme... ihahahaaaa...

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

čau Fino, ber to tak, že slúžka vie čo r...

čau Fino, ber to tak, že slúžka vie čo robí a dovolí Ti vytešovať sa z mrkvy ooveeľa dlhšie. A súčasne predchádza Tvojmu možnému záhradničeniu, kedy by si mrkvu v prebytku zahrabával do zeme, v očakávaní, že si vypestuješ celý vlastný záhon. Môžem Ti prezradiť, že by to nebol ten správny postup :o)))
odpovědětodpovědět Gravatar

Tak teď nevím...na jednu stranu to vyzní...

Tak teď nevím...na jednu stranu to vyznívá, že jsem Ti sympatický jen kvůli mrkvi a na stranu druhou, že si ten sopel necháváš pro mně...no radši to nechám Tobě, prý máš větší hlavu, muhehe :o)))