středa 21. března 2007


Prej že první jarní den... A jako kde? Zima jako v ruském filmu. Tedy mně to nevadí, i služka po poslední návštěvě veterináře schovala moji deku /do nosu už mi taky nečumí, dokonce prohlásila, že žádné sr*aní, se mnou... (je fakt sprostá, hrůza)/, ale vysvětlete mi, proč se teda jezdí. Co z toho ti lidi mají?

Prý neumím nacválat na levou nohu, takhle žalovala trenérka služce. No a co? To je snad životně nutný, cválat na levou nohu? Navíc to bylo samozřejmě jinak: mně se NECHTĚLO cválat na levou nohu. A dvacetikilové dítě mne těma krátkýma nožičkama fakt nepřesvědčí, abych se korektně ohnul... Blbý ovšem bylo, že služka zrovna poblíž chyběla a já po sérii neúspěšných pokusů ze strany dítěte vyfasoval trenérku. No a s tou taková sranda není, no ani náhodou. Služka přece jenom komunikuje myšlenkou, je naučená se soustředit a přenášet to na mne; ne že by to trenérka neuměla taky, ale když je její prvotní myšlenkou mne "sežrat", tak to taky není ono. Asi bych ji fakt neměl tolik rozčilovat.

Trenérka je totiž ještě vulgárnější než služka. To bych vám přál slyšet na parkuru, když usoudím, že ta překážka před námi se mi nelíbí a že bych se jí rád vyhnul... Ta když zařve "Fine neser mne!!!", tak kromě toho, že rázem přeskočím i stodolu (a klidně z jedné nohy, ihahaaaaa) zpozorní i půlka diváků a rozhodčí se leknou. Zajímavý je, že pod služkou o vyštycování nespekuluju, jenomže když ona se skákat bojí... Naposled trénovala předloni. Najela se mnou na oxer a ještě před ním psychicky zvadla. Já se před skokem zastavil, ale protože vyvinula jakýsi náznak pobídky, skočil jsem ho z místa. Služka tohle nemohla usedět, takže mi přistála za krkem, ale ona už je zvyklá se i ve cvalu přemístit zpátky do sedla... Ale trenérka ji tenkrát málem zmlátila bičem, protože mi zapomněla povolit. No a pak to služka vzdala, srab. Prý kvůli mně, že bych trpěl. Výýýmluva...

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: