čtvrtek 22. března 2007

Počasí vypadalo nadějně, takže jsem doufal, že úterní model "kašlu na to, je hnusně" zabere i dneska. Demonstrativně jsem se postavil ke žlabu, čekajíce na večeři, ale služka se musela praštit do hlavy, protože mi místo kýble s jádrem donesla ohlávku. Ani obligátní roztržka s borcem Amíkem se nekonala. Od té doby, co je pořád k mání mrkev, se jí ani jednou nepokusil zakousnout, natož jí zdrhnout. A loudí! Chápete to? Pan nedůtklivej borec, a somruje! No skandál.

Naštěstí se nekonala jízdárna. Tedy ne že bych hořel nadšením z "do kopce a z kopce", ale aspoň jsem mohl klusem. Služce by asi jinak byla zima, protože padal vytrvalý déšť se sněhem. Dokonce si se mnou dole skočila, z klusu! A dvakrát! Pravdou je, že ta kláda má zhruba 30 cm výšky, ale v případě služky se jedná o Taxis.

Bubáci mne dneska nebavili, takže jsem jezdil na myšlenku. Akorát služka byla v sedle krapet nestabilní, protože ji pokaždé po vyklusání první terasy chytla křeč do stehenního svalu. Pokaždé skučela (asi jako když člověku šlápnete na nohu v pantoflích), a i když jsem pokaždé zpomalil, bo přepadávala, tak mne hnedle hnala dál v původním tempu, a skučela až nahoru. A nadávala... ono je to asi kilometr do prudkého kopce, kdy je třeba stát ve třmenech. Nechápu... jsem jí naznačoval, že půjdeme domů, ale nesouhlasila.

A jelikož v tom dešti nešlo uschnout, tak na mne naházela seno, a naházela si ho za krk, do rukávů, do kapes... a jak ještě víc pršelo a sněžilo, tak byla ještě sprostější, protože ten bordel nešel ani smést, ani vyklepat... Ale na mrkev nezapomněla. Ihahaaaa.

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

proti kŕčom zvnútra!, nie zvonku, na zád...

proti kŕčom zvnútra!, nie zvonku, na záda :o)))
odpovědětodpovědět Gravatar

No ona zrovna včera jednu dovlekla, na z...

No ona zrovna včera jednu dovlekla, na zádech. Červenou kostku, a funěla u toho jako lokomotiva. Ale ona to asi nežere... navíc já to rád koušu zubama a ona to nesnáší, ihahahaaaa
odpovědětodpovědět Gravatar

Fino, pusti slúžku k lizu na soľ, je to ...

Fino, pusti slúžku k lizu na soľ, je to dobré proti kŕčom ;o)