středa 4. června 2008

Počasí budiž pochváleno. No ano, je sice teplo, ale od rána se sluníčko poctivě zdržovalo pod mrakem, takže žádný pařák. A odpoledne? No tradiční. Trenérka a fakani se přiřítili, protože je středa a ve středu je jízdárny třeba (samozřejmě to není pravda, ale já se s dvounožci o smyslu jízdárny přít nebudu). Trenérka přiběhla docela pozdě, protože jí malá Markétka spala hodně dlouho, ale když to tak přeberu, tak nemusela vlastně chodit vůbec. Správně… Jakmile byla ve stáji, počalo zuřivě lít. Asi někdo střílel do mraků a načasoval to naprosto luxusně. Hurááááá!

Jako borec je vysmátý. Vet zatím nerentgenoval, protože kulhání se vylepšilo, je znatelné pouze na asfaltu. Takže se pokračuje ve vodních kůrách, Amík byl ve vodě ráno s majitelkou (ano, zase mi ho ukradli a zase jsem úplně celou hodinu byl nahoře nejvíc sám samotný osamocen), a má zkusit krokové procházky, aby bylo vidno, jestli pajdá. Takže ho všichni litují, skáčou kolem něho, mě si nikdo nevšimne…

Tak jako tedy všimne, no. Trenérka. Dneska mě silně proti mé vůli (a to jsem opravdu protestoval, takže mě táhla jako mezka a na asfaltu zůstávaly čáry) donutila jít s ní až ke stráni kousek od jejich paneláku, kde předtím nasekala hafo jeteliny. No a kdo se s tím musel tahat? Já. Naložili na mě těžké žoky a neustále mě buzerovali kvůli žraní. Tak jsem přece chudáček koníček, ne? A když chudáček koníček uvidí trávu, tak ho samozřejmě přepadne životně důležitá nutnost konzumovat. Že jsem 24/7 venku? To přece nemá vliv. Tohle je „jiná“ tráva, přece. A navíc netknutá, protože jde o prudký svah vysoko od věžáků, kam už panelákoví pejskaři nešplhají.

Díky lijáku se na jízdárnu nešlo. A zrovna bych si zaplaval… příjemně teplo.

Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

koukám, že všechny služky jsou stejný .....

koukám, že všechny služky jsou stejný ... pořád nám koníčkům jen nadávají ... :o)
odpovědětodpovědět Gravatar

Nechápu, jak ti Služka může nadávat. to ...

Nechápu, jak ti Služka může nadávat. to je přeci úplně jasné, že jiná tráva chutná líp a je proto nutné ji sežrat!