úterý 27. března 2007

Služce přeje štěstí. Ráno se několikrát dotkla ohradníku, ale pokaždé když tudy zrovna neběžel impulz. A jelikož jí to přišlo podezřelé, tak si sáhla naplno, a dostala takové dělo, až si sedla. A do sraček. Je praštěná. A nejen od proudu. Když pak po tmě hmatem zjišťovala, které seno je staré a smradlavé a které naopak není, tak nadávala tak, že ani její fena se nepřiblížila na dosah. Děti si pytlování asi pěkně vyslechnou. Ale pořád jsou schopnější než majitelka borce Amíka, která od začátku března Amíkovi přinesla nahoru seno asi jen pětkrát.

Odpoledne služka nepochopila, že intenzivní čučení do žlabu z mé strany znamená "ŽRÁT", nikoliv "VEN". Ale venku dobré, pěkně jsem si vyšlapoval, ocas jsem si nesl nahoře a bedlivě jsem kontroloval bubáky. Vylezli v okamžiku, kdy jsem zjistil, že večeřet se asi fakt nebude...

Blbka služka řešila, jestli si vzít vestu, protože foukalo. Při nošení sena jí bylo vedro, takže si sundala i flaušovku, a na ježdění si vestu nevzala. Výsledek? Během deseti minut se přihnal severák a jí byla zima, ihahahaaaaa... Akorát že z toho byla napruzená, takže moje veselé divadlo "řeka kouše Finy" před vstupem do vody trvalo necelé dvě minuty, víc mi nedovolila. Dechovku jsme šli třikrát, i když jenom krokem. Dechovka je kopec, sklon černé sjezdovky, a protože zpátky jsem bočil mezi stromy a málem jsem služku sejmul, tak kvůli mně sestupovala "objížďkou". Prý jestli mě něco nebolí, ohledně zad, ale podle mne byla líná balancovat. Ona to není žádná sranda, tak příkrý sestup, sama by jela po držce a to nemá čtyři nohy.

Zpátky jsem byl hodný koníček. Cválat po asfaltě jsem vzdal po půl minutě, a že jsem při krokování bočně přeskočil tu metr širokou škarpu vpravo a po pleci prchal pryč, to už je služky problém. Nemá telefonovat za jízdy. To musím bubáky hlídat pořád jenom já? Nebýt mne, tak nás to určitě sežere, měla by mi poděkovat, a ne lovit mobil, otěže a nadávat, že jsem tele a že budu nosit na hlavě kapuci, jako nervní dostiháci před vstupem do mašin. No celej nakřivo, vypadat jako debil.

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

Fino, mám pro tebe dobrou zprávu - nejen...

Fino, mám pro tebe dobrou zprávu - nejen ty máš v ohradníku proud a nejen služka dostává pecky :o)) To je tak, když chce někdo fotit huculy a přehlédne drát v křoví :o)))