středa 28. března 2007

Jaro je tady. Služce spadl za límec čmelák, když se kochala rozkvetlými kočičkami. A hned bylo po kochání, ihahahaaa... Čmelák ji sice přes jejích 25 vrstev oblečení nekousl, ale dočkal se totožných titulů, kterými služka občas častuje i mě. No jako nevim, ale jestli já jsem kretén, tak čmelák nemůže být taky kretén, vždyť je mezi námi takový bytostný rozdíl. On třeba nežere mrkev, že ano.

Jo, mrkev... Přijela další várka. Kltko nezklamal. Taky dobrej kšeft: na mně jezdil sotva čtvrt hodiny, na borcovi Amíkovi skoro hodinu. A čí je mrkev? MOJE! Ihahaaa.
Jenom kdyby služka nebyla tak lakomá a dávala víc, mrkvičky. Ale jenom mně, protože ona cpe i borcovi, zrádkyně.

Borec docela překvapil, že se kdovíjak vehementně nebránil, novému jezdci. I když možná ho zarazilo, že Kltko nemá hmotnost dítěte. Jízdárna vůbec byla bžunda, dneska. Služku málem trefil šlak, protože to, co předváděly děti, byla parodie. No kdyby tady byla trenérka, tak už háže šutry, a tentokrát reálně (doposud jenom vyhrožovala). Smradi totiž vyhořeli na tom, že jsem nevisel Amíkovi v zádech, a museli si mne řídit sami. No říkám: sranda největší. Především "změnit směr" v podobě, která poněkud konsternovala i mě samotného, protože podobné kličkovací manévry nepředvádím ani já sám, když na mě z křoví vycení zuby bubák.

Služka pak rezignovala a omezila slovní zásobu na opakovací se fráze:"Pavlínko, byla bys tak hodná a konečně změnila ten směr?"... "Jaruško, zvládla by sis laskavě v průběhu dalších deseti let přesednout"... "Ivuško, seš si opravdu jistá, že ti ty třmeny nejsou krááááátkýýýý?"

Jo, třmeny.... Všichni frackové vyrazili s kolenama u brady, protože trenérka přidala na řemenech nové dírky a služka nezávisle na trenérce taky. Děti byly zvyklé na druhou dírku odshora, no legrace. A aby to nebylo málo, tak s každou nohou jinak dlouhou, protože výrobce na jednom z řemenů přidal dírku, a tím pádem je posunuté číslování. Služku málem omývali, no chvilku to vypadalo, že třmenové řemeny poletí do řeky. No a děti za nimi, ihahaaaa...

Je duševně slabá, ihahaha. Už když přišla do stáje a zjistila, že dětičky na napytlování čtyřech pytlů sena potřebovaly 45 minut času, tak jí vyskočil tlak, a když si uvědomila, že majitelka Amíka donutila ty desetileté holky, aby nahoru do výběhu vynesly 10ti litrové barely, tak se jí udělalo špatně. Ale já jsem se bavil. Já jsem samozřejmě přeochotně vykonával všechno to, co bylo špatně, to jsem si nemohl odpustit. A ten super pocit, že sprdung slízli jenom fakani... ihahahaaaa

Malé holky svou excelentní účast zakončily vysvětlením, proč jim trvá naplnění čtyř pytlů necelou hodinu a služce slabých 10 minut. Prý "no protože ty jsi na to sama, a když jsi sama, tak to jde vždycky rychlejš než ne víc lidech..."

Prý "noukoment". Ihahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Váš kůň(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

P.S. kltko je dvojnožec, Kltko je (bol) ...

P.S. kltko je dvojnožec, Kltko je (bol) čierny polmetrákový štvornožec. haf! ;o)