neděle 5. října 2008

V neděli se nedělá. Ale jako po závodech se většinou dělá. Resp. mělo by se. Tedy ne dělat jakože makat, spíš tak protáhnout a vyklusat, decentně a uvolněně. I procházky v mokré trávě fajn nebo spojit vycházku s postavením se do vody. Budiž. Vopruz, ale nenáročný. Ale jako navážet vodu, místo couračky? To už ani není vopruz: to je podlost.

Služka sice dorazila během dopoledne, ale věnovala se překážkám. Dodělávala oba dropy, že prý ten vystupovací je povrchově lepší než ten sestupovací, jenomže ten vystupovací má dole překážku. A jako skočit z dvoumetrového valu a po jednom cvalovém se zvednout, ač na banálních 50cm, to jako fakt ne. Na military ať si trubky hrajou někde jinde. Služce se z valu několikrát skutálelo nářadí, takže divadlo. No hlavně Kaštan to šíleně řešil, chodil služce funět za krk a ta z něho byla na prášky víc než z čudly, která jí z ruky kradla všechno, co jenom trošku vypadalo jako klacek.

Říjnové sluníčko prima. Jsme se vyhřívali, a do toho nám hrálo služčino kladivo a die Schiller. Prý proč se nejdeme pást nahoru. A proč jo? Koho zajímá, že seno dvounožci nahoru vynášejí ručně? A tak jsme celý den smrděli vedle služky, než postupně zmizela v lese, odkud už pak znělo jenom její kladivo. Asi kladivo na čarodějnice.

Amík s kobylkou pod sedlo museli a já jsem to měl slíbené také, že prý po práci. Akorát že služka nějak nestíhá, protože když se vyloupla z lesa, tak už bylo docela pozdě. Kulhala na koleno a palec u ruky (správný úsudek: kladivo na čarodějnice uhodilo), a že se musí navozit voda, co nejvíc. Že jsme kreténi, když místo pasení mokré trávy nahoře celý den smrdíme poblíž sena, navíc na vyholeném golfovém hřišti. No a co? Jsou to naše chutě, ne její. Několikrát jsme ji vybízeli, aby laskavě zaplula za ohradu pod jabloň a přihrála nám jablka, tak jak se u slušně vychovaných služek sluší a patří, ale ona je fakt tupá. Prý ať si trhneme nohou, nejlépe všemi. To jako proč? Že se dvounožcům vymyká navážení sena a vody pro pět chudáčků koníčků z rukou? Inu, metál dejte služce, za tenhle stupidní nápad.

Ale jako šel jsem, voda fakt nebyla. Ale zase večeři jsem dostal doma, což je lepší, a pak si služka hrála na jeřáb. No vypadal jsem jako kretén, ověšený kanystry jako vánoční stromeček, naložila na mě téměř 70 litrů, což je maximum tíhy, kterou mám povolenou. A chození do kopce - z kopce, s vodou, bez vody... Ale jako poctivě to důra dupala vedle mě, přestože se jí po dni stráveném v lese pořádně podlamovaly nohy.

Měla radost z mé nálevky, služka. Jakože je pořád stejná. Ta nálevka, ne služka... Po včerejším „L“ se trošku báli, co obtížnost udělá s mými šmatlavými nožičkami špejličkami. Že prý jsem mezi všemi těmi begany na oprácku vypadal jako kripl z jatek.

Kripl?? Ona je fakt blbá.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

http://www.equiweb-shop.cz/zbozi_detail....

http://www.equiweb-shop.cz/zbozi_detail.php?sid=87&skz=1&zid=24167 mozna by amikovi slusela :)