Bobánkův web spuštěn

Dlouhé zimní večery tudíž můžete (ale nemusíte:o) trávit čtením. Mějte prosím strpení s podobou webu i s obsahem, jde stále ještě o demo verzi, která není (a hned tak nebude:o) konečná. Pár dní potrvá, než si se vším všudy osahám záludnosti týkající se html, a kdyby se mi opět podařilo fotkou vytlačit menu dolů pod text, tak neváhejte poslat echo.

Snad se mi nebude v noci zdávat o <br><div align="center"><img src="http://img2.cz/1/1369/1369166_a 77cbc31c8a518451e4d4ee114378a78/images/08-41-32_005.jpg"><br></div>.......<brrrrrr...

Obsah jsem pojala netradičně, se vší vážností, ať není všechno na jedno brdo. Kdyby to náhodou nebylo čtení hodné, dodejte kritiku, ať to mohu překopat co nejdřív. Díky.

Odkaz na Bobánkův web

ZDE

FAJN.Fino(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

Děkuju moc :o)

Děkuju moc :o)
odpovědětodpovědět Gravatar

Tak jsem se jedním dechem pročetla Bobán...

Tak jsem se jedním dechem pročetla Bobánkovým webem. A už po těch třech kapitolkách se vší vážností říkám, Draace, vydej to knižně. Opravdu, až bude sepsaný celý deníček, nabídni to nějakému nakladatelství a vydejte knihu. Já budu první, kdo bude stát ve frontě knihkupectví a ještě si k tobě přijdu pro autogram. Moc(!!!) pěkně psané, těším se na další povídání. A jistě nejsem jediná.