aktualizace u Bobánka

Další várka.
Čtěte ZDE :o)

(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

Tereza: ohledně románu tě potěším, mám h...

Tereza: ohledně románu tě potěším, mám hotový druhý díl. Teď už jen třetí :D Bobánka letos hodlám nepřerušovat. A co se týče Fina, minimálně do konce března žádný strach, že by se něco měnilo:o) Seno jsem letos nekupovala (ani sobě, ani Amíkovi), takže Fina stěhovat nemůžu, i kdybych chtěla:o)
odpovědětodpovědět Gravatar

Super, díky ! Tak jen si teď přeju, ať u...

Super, díky ! Tak jen si teď přeju, ať už rychle dopíšeš ten román a pro nás závisláky hodíš do světa další díly Bobánka. Nedej bože, aby přišlo jaro a s odzimováním Fina byl s Bobánkem zase na rok konec - to bych nepřežila, fakt......:-))
odpovědětodpovědět Gravatar

Ahoj, rajce net vloni zjara předělávali ...

Ahoj, rajce net vloni zjara předělávali systém, a poslali do kytek skoro všechny odkazy. Kontaktovala jsem je a údajně se prý už adresy fotek měnit nebudou, ale to mi nepomůže, v mých silách není sedět 20 hodin u PC a měnit fotky:o( Všechny fotky ale na rajce.net visí: stačí do vyhledávače rajcete zadat "Bobánek" plus rok (např. Bobánek 2000" a vyjede celé album, seřazené dle měsíců.
odpovědětodpovědět Gravatar

Ahoj Draace, tak Bobánka si stahuji doma...

Ahoj Draace, tak Bobánka si stahuji doma, dávám na flashku a tisknu v práci a pak si večer čtu a bavím se. Co mně ale nejde - u starších příspěvků (1998-1999) otevřít obrázky - vždycky je tam odkaz na rajce, ale po kliknutí se objeví, že odkaz neexistuje - má to něco společného s tím, jak jsi přemísťovala na konci roku fotky ? Dostanu se nějak k těm fotkám nebo už bohužel kužel ? Tereza