Vítejte v novém!

     Úvodem bych ráda poděkovala všem, kteří nabídli pomoc v rámci stěhování zápisků chudáčka koníčka (server lide.cz bude k 31.12. 2011 blogy rušit). Váš zájem mě nemálo potěšil a stejně tak se mi sešlo několik nabídek hostování (opět děkuji).

     Další odstavec patří Altairovi, bez něhož by tyto stránky neexistovaly. Právě Altair je autorem nejen grafiky, ale i náplně, protože obsah původního Deníčku chudáčka koníčka přesunul bez nutnosti stěhovat zápisky po jednom a významně mi vypomohl i z hlediska odborného (nákup vlastní domény, poskytnutí virtuálního prostoru a především redakční systém, se kterým se dorozumíváme prostřednictvím gooogle překladače:-)

    Zásahy html-neumětela se v některých starších zápiscích promítl (největší bordel dělají uvozovky), takže pokud narazíte na do očí bijící problém, vepište jej do Knihy návštěv (odkaz ZDE) a nezapomeňte uvést název a datum zápisku (abych jej vůbec byla schopna nalézt). Kvůli redukci počtu znaků se mi nejednou podařilo obsah poslat do pekel, ale ze záloh lze naštěstí čerpat bezproblémově.

     Závěrem bych se ráda omluvila za prodlevy, zaviněné nejen hezkým počasím (úpravy pastvin), ale i dolaďováním díla, do kterého jste právě začteni. Ještě několik drobných úprav proběhne, ale slibuji, že se budu snažit stíhat:-)

     Děkuji Vám za přízeň!

draace
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: