pondělí 3. října 2011

     Návraty k původním pracovním modelům jsou opravdu trapné.

     Pracovat v pondělí je fakt pakárna! Pomalu aby chudáček koníček litoval, že v sobotu po mnoha týdnech na žádných závodech nebyl, protože ty mu zaručovaly úžasnou pondělní absenci, kdy nezávodníci makat museli a závodníci se v jejich přítomnosti flákali.

     Ach jo.

     Ale tak pořád je babí léto, takže naprosto kouzelné podzimní počasí, jako stvořené pro Hubertovu jízdu. Jen škoda, že letos Epona přehodila Hubertku na předešlý víkend, protože jak jsem krásně rozběhaný a rozeskákaný, určitě bych si kolektivní akci užil, a služka možná také (pokud bych honitbu neprožíval „až moc“).

     Tak uvidíme, jestli klapne výjezd do Krásné u Aše, v rámci ZZVJ (zkoušky bude skládat Míša). V Krásné se poměrně hustě skáče a bude-li Stvořitel milostivý, možná nás nechají i běžet dostih, a nemusím asi dodávat, jak mi přesně tahle zábava schází.

     Na rozdíl od jízdárenské práce!

     Ale tak jízdárnu jsme přežili. Trenérka naštěstí nedorazila, kvůli marodící Markétě, a tak nás na krku měla služka. Tedy spíš Štěpánka, která fungovala coby služčiny hlasivky, a zatímco služka z lavičky bedlivě střežila, jestli se chudáčkům koníčkům neubližuje, Štěpánka ze sedla Amíka služebně nejmladší jezdce dirigovala, a tento rádoby model se v praxi osvědčil. Dokonce velmi efektivně, protože mě dnes pohyb nebývale bavil, takže jsem si zvesela vyšlapoval a neustále jsem se hrnul dopředu, že i v klusu všechny předběhnu. Hodně prima zábava, protože nehrozilo, že se odněkud vyřítí trenérka a velmi rychle mi vysvětlí, JAK se chodí pod menšími dětmi.

     Ani služka nebyla z mého pozitivního přístupu nadšená. Že prý jsem šmejd bílej, protože včera jsem se jakémukoliv namáhavějšímu tempu striktně vyhýbal, zatímco dneska si nosím ocas a vykračuji jak na přehlídce.

     No a co jako? I chudáčkové koníčkové mají své dny!

     Váš chudáček koníček

P1430731

P1430758
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: