pondělí 17. října 2011

     Kam se podělo pravidlo, že po závodech pouze lehká vycházka, na snadnější vstřebání kyseliny mléčné? No?

     Tak jako faktem je, že o závody nešlo. I když pro Amíka absolvování ZZVJ znamenalo přeskákat dvakrát parkur a přejít jednu drezuru, a jako tohle už by se jako závody počítat mohlo. V mém případě šlo sice jen o obklusání, zacválání a následné dvojí přeskákání parkuru, ale bylo to spojené s cestováním vlekem, a tudíž by to jednoznačně do kategorie závody spadat mělo.

     A ne, že nás dnes vytáhnou pod sedlo, naskládají na nás děti a odbudeme si tradiční pondělní vopruz jízdárenskou práci! (Jak jinak než bez jízdárny, protože se stále tváří netečně). Tudíž znovu louky u řeky, a protože snaha nevytvořit stopy (byť je den ode dne povrch víc a víc rozrytý od divokých prasat) u dvounohých sílí, tak se pořád posunujeme. Prostě trapné, trapné, trapné, víc se k tomu napsat nedá.

     Její milost služka se uráčila přijít pouze na chvíli, a ještě k tomu pozdě, protože děti jí mezitím oves i sladový květ spařily. A jestli si blbka myslí, že takhle vypadá příkladná péče o chudáčka koníčka, tak to se tedy šeredně plete, a pokračování výmluv, že je doma s nemocným psem, mě prostě a jednoduše nezajímá!

     Ani ten jeden směšný úplatek zamáčknutý do porce řepných řízků se sladovým květem. Nezájem!

     Aspoň že s lopatou za námi přiběhla, když se kobylka rozhodla, že na útulné silnici v obytné zóně okrášlí asfalt hromádkou bobků. A jak rychle panečku služka makala, aby jí do kobylinců nevjelo auto! Protože pak se to blbě seškrabuje.

     Hlavně jsem náramně zvědavý, co hodlá služka v sobotu předvádět, když na mně naposledy seděla ve čtvrtek. Notabene v hale, která je menší než naše skromná jízdárna, a co hlavně, všechno v ní bude žrát Finy. Protože já si to všechno velmi důkladně naplánuji a připravím!

     Váš chudáček koníček

P1440061

P1440070_1
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

slečny

19.10.2011 8:33:0419.10.2011 8:33:04 HankaHanka ---.102.broadband14.iol.cz

a z malých holek nám vyrostli velké slečny, sakra ten čas letí :o)))