středa 2. listopadu 2011

     Zrůda mi včera ztopila banán! Protože včera služce na pastvině u bažantnice pomáhal se sekáním Nastík a přivezl mi banány. Faktem je, že jeden mi služka nahoře na pastvině nabídla, jenomže blbka předtím hrabala rukama v něčem, co je plně v rozporu s chutěmi chudáčka koníčka, a protože jsem ke všemu silně obezřetný, tak jsem banán preventivně odmítl.

     Pizda mi ho poté s neutuchajícím sekýrováním „to prostě sežereš!“ cpala do huby násilím, jakože dírou, ve které mívám udidlo, ale podařilo se mi všechno efektivně vyplivnout. Protože představa, že v tom třeba je cosi nekalého, jakože odčervovací pasta nebo glukoflex nebo tak něco, byla dostatečnou hrozbou i v případě banánu!

     Ale co hlavně: jeden banán dole ve stáji zbyl. A právě ten mi dnes měla donést, zrádkyně! A ona nejenže mi ho nedonesla, ale ona vůbec nepřišla, protože prý odjela vydělat mi na chleba. Což pěkně kecala, protože chleba už jsem od ní neviděl ani nepamatuji. Určitě ho nosí myším, trubka, a na chudáčka koníčka zvysoka kašle!

     Takže nakrmit nás ráno tradičně přišla majitelka Amíka a odpoledne děti a s dětmi žádný banán nepřišel, což se mě hluboce dotklo.

     Ale aspoň jsme nemuseli pod sedlo. Od doby, co se trenérka věnuje svým novým kobylám, je v tomhle směru klid, protože jediným náhradníkem v rámci výcviku je služka. Akorát tedy ódy směrované na adresu trenérčiných nových kobyl by si všichni odpustit mohli. Co je sakra tak šíleně úžasného na černé barvě a absolvovaných holandských zkouškách a extra kvalitní chovné krvi?

     Hlavně od služky to sedí, protože pro tu je černý kůň úchvatný, i když má tři nohy, klabonos a místo kopyt špalky. Navíc ani super černé kobyly určitě neumí tak krásně šmajdat, jako já!

     Váš chudáček koníček

 

P1440163
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: