úterý 8. listopadu 2011

     Trubka zrekonstruovala ohradník. Jakože vrátila proud do míst, kde ho naprosto vůbec není třeba, jako např. do mezivchodu. V průběhu patnácti minut jsem dostal 2 (slovy: DVĚ!) rány, a to takové, že jsem zajiskřil!

     Lze pochopit, že nejlepší obrana je útok, i že zesílení účinků elektriky je nutné, protože k nám chodívají nakukovat sousedovic telata, ale služka by si laskavě mohla uvědomit, že i my, chudáčkové koníčkové, máme jen jedno zdraví! A jestli ji baví zatloukat závitové tyče do země, kvůli pořádnému uzemnění, tak ať si to dělá doma na zahradě.

     První dělovku jsem obdržel, když jsem hlídal příchodovou cestu, a to jestli náhodou už nejdou Béruš s Megy, protože je s Amíkem vyhlížíme na střídačku. Víte, jak to chodí, náhoda je blbec. Co kdyby přiběhli, z Gely? A podruhé mě ohradník knokautoval u stohu, kdy mé úmysly byly naprosto čisté. A co bylo úplně nejhorší?

     Služka. Cosi tam kutila u vody a hlasitě se mi smála. Je blbá, zlá a nesnáším ji, protože ji baví mě trápit a otravovat mi život. Třeba při večeři se rozhodla, že ze mě takovým tím hrubým hnus kartáčem sedře bláto, čímž mi nejenže snížila žrací požitek, ale zároveň znemožnila bojovat se žlabem. A co tuplem nechápu, byl smysl celé té akce, protože mě od mého osobního bláta očistila v místech, kde bývá deka, kterou jsem nakonec stejně na noc nedostal.

     Kromě telat od sousedů nás navštívili i ze Dvorečku, Káťa s Lovranem a Kibicka se Sergejem. Lákali služku k účasti na jízdárně, jakože společný trénink, ale služka se kupodivu projevila jako charakter, protože prohlásila, že ani za zlaté prase, a vymlouvala se na mě. Bylo to od ní hnusné, ale důležité je, že jsem pod sedlo nemusel. Holky vyprávěly, že nahoře potkali toulající se kladrubačku a že Lovrana, který se coby dostihák všemu teprve učí, málem trefil šlak, a vyzvídaly, jestli se dá bezpečně dojet dolů. Služčina odpověď, že před chvíli část sousedovic koní viděla v ohradě, i když to nebyly kobyly, ale že na cestě nejspíš nebudou, je moc neuklidnila, ale nakonec to riskly a k nám na jízdárnu vyrazily.

     Naštěstí bez nás. Tohle prostě bylo o chlup. Uf.

     Váš chudáček koníček

 

P1440248

Dvě návštěvy v jednom dni:-)

P1440251
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: