pátek 11. listopadu 2011

     Něco se asi děje, protože služka nic, co se týče dopoledne. Prostě nebyla, žádné zemědělské práce ani nic podobného. Tím pádem ani Frost s mrkví, což už poměrně dost vážné bylo.

     Snídani jsme dostali od majitelky Amíka, což začíná být větší a větší bžunda, protože Amík díky její manipulaci stihnul roztrhat elektrické lanko ve vchodu (jakože zcela nově udělaný vchod), a služka to ke svému obrovskému nadšení bude muset předělat, protože majitelka tam pouze udělala uzel, čímž považuje opravu za hotovou.

     Takže asi budeme mít elektriku lautr všude, což není dobré. Amík v rámci pokusu projít skrz lanko a jít mi pomoci se snídaní vyfasoval takovou probíjecí nakládačku, že odmítá chodit žrát do průchodu, a tak je každé ranní krmení velmi veselé, protože když se na mě Amík řítí, musím utíkat, a když na mně vlaje napůl sundaná deka, je hned o legraci víc.

     Akorát se mi nepovedlo na deku šlápnout a rozervat ji, což je samozřejmě škoda, protože majitelka Amíka by opravu cizí deky tradičně neřešila a služka by si to musela zařídit a opravit sama.

     Musím se víc snažit, příště, přece jí nemůžu ulehčovat existenci, to je proti chudáčkokoníčkovským konvencím.

     Služka se objevila až ve dvě a to s ohlávkami a vodítky. Amík se kupodivu nebránil, co se týče odlovení a odvedení dolů, a než nás služka s Natálkou orvaly kartáči a hřbílky, dorazila i Míša, která původně mířila na Gelu, aby se nakonec rozmyslela a že pomůže služce.

     Bohužel i tak bylo jezdců málo, takže jsem měl obě dvacetiminutovky v sedle služku, a co hůř, donutila mě pracovat i hřbetem, potupně.

     Tak doufám, že to letos bylo naposledy!

     Váš chudáček koníček

P1440255
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: