pondělí 28. listopadu 2011

     Hrozba jízdárny visela ve vzduchu naprosto nechutně, protože služka má manko, co se týče Natálky a jejího ježdění, ale chvála Stvořiteli, žádný brutální scénář se nakonec nenaplnil.

     Služka asi ještě úplně ve formě není, protože dorazila až odpoledne a opět autem. Sice jsem jí šel naproti, ale tentokrát bez hlasitého a dlouhého pozdravu, protože si nechci zadělávat na průser. Však víte, co všechno si dvounožci domýšlejí, ještě by trubka mohla dojít k přesvědčení, že mi na ní záleží, či že ji nedejBože rád vidím.

     Kýbl ano, kýbl vidím rád pokaždé, ale kýble nemusí nutně nosit služka. U kýble je fakticky jedno, kdo ho přinesl, protože měřítkem kvality je rychlost, jakou vám dotyčný večeři naservíruje, plus vedlejší okolnosti typu jak hodně na vás sahá, jestli vás prudí dekováním a tak. Nejideálnějším modelem je dvounožec, který bez keců nasype večeři a z bezpečné vzdálenosti, ze které nehrozí žádné sahání, vás chrání, abyste mohli v klidu žrát a cintat.

     Spolu se služkou dorazil i Frost, neboť cílem jejich dnešního snažení bylo shodit ze stohu nový balík, protože ten nynější už se fakt žrát nedá. Z boku jím protékala voda, takže i když seno vypadá v pořádku, stejně vevnitř smrdí plíseň, a když do něho zastrčíte hlavu, tak tedy nic moc. Hlavně Amík, který kašle už pěkných pár týdnů, a jak bystře konstatovala služka, zřejmě prodělal infekci dýchacích cest a má nastartováno na dušnost. Což je prima, aspoň nebudu jediný kašlavec v týmu a služka se mi nebude moci posmívat.

     Služka s Frostem pak likvidovali hromady hnoje kolem krmelce a soutěžili, kdo vyhází víc hoven, a to až do tmy. Bohužel nic jiného než hovna od nich nelítalo, což je škoda, protože kdyby ve stejném množství přistávala mrkev či banány, byl bych opravdu šťastný.

     Ale tak hlavně že jsme nemuseli pod sedlo!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: