úterý 29. listopadu 2011

     Jsme silně zmateni. A to jakože pořádně.

     Služčina touha vrátit vaně, přes kterou se doposud výhradně skákalo (military překážka), funkci „nádrž na vodu“, se konečně stala realitou, a to díky Frostovi, kterému se podařilo vrátit funkci špuntu. V rámci zkušebního provozu bylo v neděli do vany nalito zhruba 150 litrů vody (jakože železná zásoba pro případ nouze), s tím, že my se budeme normálně napájet z plastových barelů, tak jak jsme doposud byli zvyklí.

     Především proto, že voda v PVC materiálu nezamrzne tak snadno, jako v plechové vaně.

     Služka se však neráčila tuto okolnost sdělit majitelce Amíka, která když vanu objevila, usoudila, že tohle je nové napajedlo. A přestala nám v rámci snídaně dolévat vodu do plastových barelů, z čehož služka vydedukovala, že extrémně moc chlastáme a jala se nahoru navozit ještě víc vody, když prý máme tak obrovskou žízeň. A jako žízeň jsme tedy měli, protože neexistuje nic horšího, než nemorálně a neeticky nabourávat stereotyp chudáčkům koníčkům! Jednou jsme sakra zvyklí pít zásadně a jen z barelů u vchodu, tak proč najednou takové změny?

     A tak jsme jako trubky chtivě postávali u barelů, zatímco majitelka Amíka novou vodu lila do vany, a protože ráno mrzne, tak ji lila do ledu, aby se i ona v led proměnila. A jako co si budeme namlouvat, lepší je pít vodu v kapalném skupenství, než muset prorážet led.

     Hlavně že dvounozí mají počítače a mobily. Ona tedy služka nepočítala s tím, že by majitelka na železnou zásobu ve vaně vůbec přišla, protože vana je účelně mnohem dál, než je v rámci krmení nutné chodit, ale to nic nemění na faktu, že jsme to opět odnesli my. My totiž z vany pít nebudeme, protože jsme zvyklí pít u plotu!

     Tak snad to dvounozí dostatečně pochopili.

     Jinak nic nového. Služka sice dorazila trošku dřív a smontovala žrací bednu, ale žádnou velkou energií nesršela, naštěstí. A jako žrací bedna je fakt trapná, protože do ní služka syslí právě to seno, které jsme vyházeli, protože není natolik chutné, abychom ho žrali.

     Pěkně blbá metoda, ze které koukají dožránky. A dožránky my nemáme rádi!

     Váš chudáček koníček

P1440262
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: