pátek 2. prosince 2011

     Podezřele se oteplilo. Asi aby měla služka depresi z faktu, jak včera vymrzla, zatímco dnes by případná brigáda probíhala na sluníčku. Faktem je, že ráno obstojně mrzlo, ale za modrou oblohu to rozhodně stálo.

     Takže jsme se s radostí zváleli v nejhorších sračkách. Také už bylo načase, protože nebýt minulých dvou dnů, kdy mrholilo takříkajíc neustále, tak jsme se k pořádným sračkám nedostali, protože takhle extrémně suchý a vlídný listopad nepamatuje ani služka, a ta si pamatuje každou krávovinu.

     Služka se přišourala až po obědě a netvářila se ani trošku nadšeně, ale světe div se, mrkev z ní vypadla, a že prý pozdrav od Frosta. A tady to vidíte názorně a v praxi: ona, která ho sprdla za to, že jakmile přijdeme, hned něco dobrého na zub dostaneme, to udělala nemlich stejně!

     Frostovi by to někdo měl žalovat.

     Služčino pracovní tempo bylo vlažné, klidně bych to přirovnal k našemu nasazení a ochotě vztahující se k jízdárenské práci. Ale jako beze studu hlásit, že za to beztak můžeme my, to od ní bylo pěkně nechutné.

     Víc nechutná už byla jenom jízdárna, jak jinak než s Ivou a drezurním sedlem. A nechutné to bylo i díky počasí, protože odpoledne přišla silná teplá fronta a v teplé frontě by se fakt nemělo pracovat. Natož na jízdárně!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: