neděle 4. prosince 2011

     Neděle je úžasný den, protože v neděli se nedělá. Nerozumím však, proč se počasí rozhodlo celou neděli prudit, notabene když nám jízdárna díky nedostatku jezdců nehrozí. Taková zbytečná práce, z jeho strany!

     A jako příjemné to opravdu nebylo, protože déšť střídal chcanec a chcanec střídal ještě větší chcanec. A když to do vás pere celý den, tak je to fakt vopruz, takže jsme pobyt u krmelce střídali s přesunem do závětří, a to mě silně nebaví, protože já bych radši oždibával tu prťavou zelenou travičku, co raší ze země. A jelikož Amíka travička nezajímá, protože on se radši schová před nečasem (jakože fuj počasím, aby z toho někdo omylem nevyvozoval politiku), tak já se také musím jít schovat a na travičku se tudíž nedostane. Prostě hrůza!

     Služčina největší obava samozřejmě pramenila ze stohu, resp. že jí (nám) zmokne seno. Opravdu hnus, když místo vlastního chudáčka koníčka vystavenému šílenému počasí prioritně utíká zkontrolovat plachty, a až pak teprve si všimne mě! A neméně hnusně mě odtáhla do stáje, že prý před zadekováním musím uschnout, a to byl absolutně největší opruz z celého dne. Protože jsem byl ve stáji sám! A když je chudáček koníček sám, tak co?

     Neuschne a neuschne a neuschne.

     Ale jako bojovala, jako lev. Nejdříve vrstvila odpocovačky, pěkně jednu po druhé, a když byly všechny tři vlhké a žádná práce už z nich nevypadávala, tak služka přešla na „pravěk“ a vyrukovala na mě s víchováním slámou. Přitom zrůda odporná moc dobře ví, jak ukrutně moc já tohle nesnáším! Protože víchování není jenom o sahání, ale hlavně o drhnutí proti srsti, a když je srst vlhká, tak to slámou děsně moc bolí. Jako zkoušel jsem ji pokousat, ale čúza je podezřele ve střehu, takže hned můj první nenápadný atak odrazila a dokonce si dovolila protiútok, což bylo naprosto v rozporu s ženevskými konvencemi. Málem jsem umřel leknutím!

     Nemluvě o facce přes celou bílou chudinku hlavu. Tohle by prostě mělo být trestné, to přece takhle nejde.

     Samozřejmě jsem natruc a najust neuschnul, takže se služka odhodlala k plánu bé, a to jít mě vykrokovat, protože zrovna náhodou nelilo. A že na mě pak hodí pláštěnku s fleesem a že by to mělo být ok.

     Fajn. A jako vyválet ve sračkách se mám jak? Skrz pláštěnku?

     Je fakt úplně blbá.

     Váš chudáček koníček

P1440283
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: