pondělí 5. prosince 2011

     V noci opět řádili čerti. Tentokrát nerajtovali na kozách, nýbrž se ženili, a to úplně všichni. A přestože jejich skutečná doba měla přijít až k večeru, nejhorší paseku nadělali před svítáním, protože se přes nás přehnala nejen bouře, ale i vichřice.

     Ale fakt pořádná! Pršelo vodorovně, služce to poposunulo všechno, co neměla přivázané, a docela zázrak, že plachty, vyšponované horolezeckými kolíky, vydržely, protože teoreticky už měly být rozervané na kusy. A co se týče nás, tak děs běs, tedy pro Amíka. Majitelka Amíka již v pátek večer usoudila, že deku už radši ne, aby Amík nezchoulostivěl, takže na něho pršelo ze soboty na neděli, celou neděli a i z neděle na dnešek, což už bylo nad rámec. A pokud jste chabrus na dýchací ústrojí, tak je jakékoliv prochladnutí malér, takže Amík po dnešní noci znovu kašle a to pořádně, takže ho doktor už nemine.

     Tak snad doktora nepoštvou i na mě. To je takový debilní zvyk, ze strany dvounožců, že když má přijet veterinář, řeší se neakutní záležitosti i těch, kvůli kterým se doktor nevolal.

     A už čvachtáme. Konečně pořádné sračky, na válení, akorát že v dece to prostě není úplně ono.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: