středa 7. prosince 2011

     Návrat krále (sraček). A jsou čím dál tím libovější. Vlastně nechápeme, proč z toho služka tolik šediví, přece už je prosinec a slovo prosinec bývalo původně prasinec, což mělo přímou souvislost se sračkami způsobenými počasím.

     Nejčastější tématem ke konverzaci jsou tudíž právě sračky, u dvounožců. A jak správně poznamenala služčina právoplatná manželka, v momentě sundání podkov rozšlapané sračky zamrznou a nepůjde chodit tuplem, čímž ve služce vyvolala silné pochybnosti, jestli vůbec podkovy sundávat. No jasně že jo! Chci své tři týdny ošlapávacího volna a trvám na tom. Nezávisle na faktu, že v posledních třech týdnech jsem pracoval třikrát.

     Amíkův kašel také nic moc a hlavně začal mít barevný sopel, což signalizuje bakteriální infekci. Služka totiž včera přivedla k nám nahoru trenérku, protože služka je vychcaná jako díra ve sněhu! Naoko se tváří, že potřebuje vykulit balík, ale nám bylo nad slunce jasné, že toho doktora na nás chce poštvat stůj co stůj a Amík se stal její záminkou.

     Nechci doktora. Chci akorát toho kováře, protože sundání podkov a vystrouhání tak strašně nebolí, jako když se vám někdo cizí dívá na nohu nebo tak něco.

     Služka dneska třídila seno, protože ten nový balík dle jejího úsudku smrdí. Co ona může se svým směšným lidským nosem vědět o smradu? Copak ona čichem pozná, které seno je chutné a které méně? Každopádně balík rozebrala, vidlemi přehazovala a řešila to na můj vkus až moc, protože jí to trvalo dvě hodiny a během téhle doby jsme tam k ní nesměli. A já bych zrovna tak rád šlapal po velkých hromadách sena, mísil bych ho se sračkami a kadil bych do něj!

     A z výsledné koncepce jsme byli těžce zklamáni, ne-li nasráni. Čúza totiž nedokázala balík zase slepit dohromady, takže všechno volné seno, které se jí nepovedlo namotat zpátky, nanosila do žrací bedny i do krmelce, jakože tohle máme do zítřka, a balík omotala plachtou, že prý ten nám odhalí až zítra večer.

     Zrada! Jako jak musíme sežrat? Chudáček koníček přece musí nejdřív seno přebrat! A vyházet to, které chutná míň! Jak jako že si nemůžeme přebírat balík? Navíc ve žrací bedně a krmelci bylo seno z okrajů, které nebývá tak chutné jako seno ze středu, a to se nám tedy opravdu a hodně nelíbilo, protože balíky se zásadně a vždy vyžírají od středu!

     Služka je fakt neskutečně blbá. Tohle bude mít nedozírné následky.

     Váš chudáček koníček

 

05122011266
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: