čtvrtek 8. prosince 2011

     Rozhodli jsme se přistoupit k defenzivě. Přece sakra není přijatelné, aby nám dvounozí diktovali, co máme žrát!

     A tak jsme se jali situaci řešit, onu velmi nemilou skutečnost, že okrajové seno přístupné bylo, zatímco balík služka omotala plachtou, abychom k obsahu nemohli. Akorát že starou plachtou! A to nám hrálo do karet, takže bohatě stačilo balík povalit (naštěstí to byl ten střední, nikoliv velký) a k senu se doslova prokousat. Plachta povolila rychle, takže jsme do ní vyrobili několik praktických děr, a aby to nebylo tolik namáhavé, veprostřed jsme ji rozervali úplně. Přece středové seno je v balíku to nejlepší a opravdu není náš problém, že služka za těch devět let nepochopila, že balíky se mají konzumovat zásadně od středu!

     Ale to je tím, že ona seno nežere. Kdyby žrala, určitě by v obraze byla, ale takhle je složité cokoliv vysvětlovat, a tak když služka odpoledne dorazila, zamrznul jí úsměv na rtu, a to i přes fakt, že zrovna dneska nemrzlo. Svým způsobem jsme byli rádi, že spolu s ní dorazil i Frost a že jejich prvořadným úkolem bylo nahoru dostat vodu, protože s autem zůstali kvůli sračkám viset na cestě; jinak bychom asi absolvovali naučnou exkurzi v prostorách jatek, neboť právě tam nás služka neustále posílala.

     Nadávala fakt hodně. Místo aby byla ráda, že jsme se pěkně nacpali, hořekovala nad zničenou plachtou a že jsme prý nevděční a že tohle nám dá vyžrat i s úroky.

     A jelikož není vyžrat jako vyžrat, začínám se oprávněně bát.

     A ani moje chudinka nožička nepomohla, co se týče eliminace jejího zuření. Mám totiž změnu, místo černé chudinky nožičky ulevuji bílou a služka už si toho všimla, a že prý asi bolavé kopyto, protože rozšlapané zmrzlé sračky mi opravdu dobře nedělají. Včera měla starost, jestli bolí nebo nikoliv, ale dnes jenom sáhla, jestli mi kopyto nehřeje a litování žádné.
A přitom by měla, když je za mě zodpovědná!

     Nezávisle na tom, kolik sena jsme z balíku vytahali, rozšlapali a posrali.

     Váš chudáček koníček

P1440294

P1440288
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: