pondělí 12. prosince 2011

     Jedna nula pro chudáčky koníčky, a to díky majitelce Amíka!

     Majitelka Amíka naprosto bravurně služčin zhýralý a odporný plán přerušila, protože nám ráno nanosila seno ze služčina záložního balíku, a my jsme tudíž dožírat to jednou přebrané nemuseli. A v rámci prevence jsme to staré rozhrabali a rozšlapali v blátě a posrali, aby už nemohlo být použitelné vůbec (kdyby služku náhodou napadlo s hladovkou pokračovat).

     Služka zalapala po dechu, když uviděla bordel kolem záložního balíku (majitelka Amíka po sobě zásadně neuklízí) a zachovala se jako naprostý tyran. Zrovna totiž na mě dávala deku a při dávání deky se přece po služkách kouše, a jak jsem po ní chňapl a skoro jsem se trefil, přiletěla od ní taková rána, že jsem do svého nově vysokého žlabu málem spadl. A nejen to: kromě facky se na mě sesypal regulérní pojeb a musel jsem od žlabu odstoupit, aby dosáhla na přezky. Taková drzost! Místo aby mě obešla, nebo se musela nacpat do vymezeného prostoru, který bych zrovna velkoryse nabídnul. Je hnusná, usurpuje mě, terorizuje a ještě si na mě vybíjí vztek, za vlastní neschopnost!

     Ona totiž zapomněla majitelce Amíka napsat, že nejdřív máme dožrat seno staré, a pak že teprve dostaneme další balík. Ale to je její problém, takže nechápu, proč bych to měl odnášet já! A ještě k tomu nesmět házet držky, při dekování, to je skutečná tyranie.

     Vtipné bylo, když jsem přední nohou hrábl dopředu, protože služka okamžitě skoro až smrtelně zpanikařila, že nemám podkovu. Až když z ní vyletěla slušná sbírka sprostých slov, si uvědomila, že podkovy nemám od včerejška úplně všechny.

     Ale nový balík jsme dostali. Nahoru přiklusal Mikeš, protože služka se tentokrát na ryze ženské síly spoléhat nechtěla, a my se konečně můžeme pořádně nažrat.

     Prostě těžký život.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: