pondělí 19. prosince 2011

     Rozbalené balíky se co? Dají sežrat rychleji!

     Ale nedivte se! Když žerete z balíku, který není rozbalený, trvá konzumace opravdu déle, neboť je nutné sousta vyškubávat, což je časově náročnější. Naproti tomu je-li balík rozbalený a seno tudíž volné, lze obsah nejen snadno požírat, ale zároveň i třídit na dobré, méně dobré a fuj.

     A když se vám podaří složky „méně dobré“ a „fuj“ zašlapat do bláta a posrat, tak tím zároveň eliminujete hrozbu, že ho služka trapně přesune do žrací bedny a bude vám ho nestoudně vnucovat, až balík bude sežrán.

     A jelikož jsme včera třídili opravdu velmi precizně, chtěla nás služka poslat na jatka hned dvakrát, protože zrovna neměla nikoho, kdo by jí pomohl vykulit nový balík. K již přebranému senu jsme se včera večer postavili stylem „tohle my žrát nebudeme, to radši umřeme hlady“, takže musela nanosit seno z toho záložního přikrytého modrou plachtou a promíchat je s tím čerstvě přebraným.

     Prostě je úplně blbá a zkazila nám celodenní práci, protože to musíme znovu třídit!

     A abychom měli co do huby v pondělí, tak naplnila žok, který nám dnes ráno do žrací bedny nasypala majitelka Amíka, což jsme samozřejmě museli vyházet a zašlapat také.

     Ale večer jsme se dočkali nového balíku. Docela vtipná komedie, protože jsme s Amíkem stáli poblíž stohu a rentgenovali jsme pohledem služku, která se snažila ze stohu odházet asi třicet čísel mokrého a namrzlého sněhu. A nadávala, strašně moc, že nejdebilnější nápad celého letošního roku bylo udělat stoh, protože stoh je totální píčovina, pokud nevlastníte traktor s čelistmi, a že se na tohle může zvysoka, protože se na ni vylila všechna voda, která tam byla napršená a ještě roztrhla plachtu, která byla přimrzlá.

     Pak nadávala nám, protože naše pohledy „dělej, sakra, Tobě to ale trvá!“ byly nepřehlédnutelné, a jelikož za námi byla žrací bedna s obsahem „dvakrát přebrané – nežereme“, umocňovalo to služku k další návštěvě jatek.

     Naštěstí pak přijel Mikeš, který pomohl služce shodit balík a již za tmy nám ho nakulit k plotu.

     Sláva, jsme zachráněni! Máme co třídit a nemusíme na jatka.
     Akorát tedy mohla nám balík rozbalit, trubka, rovnou už dnes.

     Váš chudáček koníček

P1440354
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: