pátek 23. prosince 2011

     Zase navážka vody. Služka zešílela!

     Ale to jsou důsledky jejích pitomých teorií spojených s dekami. Kvůli nestabilnímu počasí, kdy se střídavě mění lijáky s vichrem, a kdy je chvíli teplo a chvíli naopak extrémně hnusně, musíme nosit pláštěnky pořád. Služka tudíž usoudila, že radši bude nonstop navážet vodu, než riskovat, že před nočním zadekováním zmokneme na kůži a nepůjde nás vysušit.

     Ono jak se oteplilo, tak v dekách pijeme mnohem víc, protože v nich je samozřejmě tepleji než bez nich, ale zde bych rád dodal, že modré pláštěnky jsou lehoučké a podšité pouze bavlnou, takže ke zpocení nedochází. Tedy zatím nedošlo. Cassini deku, která je podstatně těžší a vevnitř fleesová, už bych měl zválenou až k ocasu, v ní se v teplotách nad čtyři stupně nedá být.

     Odpoledne nečekaná návštěva, aneb sestry v akci (Míša a Nikča). Vyslyšely služčino volání o pomoc, protože služka nestíhá opouštět pracoviště dřív než v půl třetí, a jestli by prý holky nebyly té lásky a dobroty a nepřivedly nás do stáje, kvůli navážení vody.

     Míša s Nikčou se bohužel pro nás ukázaly být mnohem aktivnějšími, než služka plánovala, protože s námi vodu vyvezly bez služky (jakože než služka přijde), a co čert nechtěl, služka na nás po večeři naložila ještě jednu várku, že prý nahoru se naprázdno chodit nebude a basta fidli.

     Je fakt blbá!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: