úterý 27. prosince 2011

     Konečně. Konečně dvounozí pochopili základní principy bytí a předvedli našemu oku lahodící model, co se týče dopravy vody: přišly (oprava: přišouraly se) celkem čtyři osoby a všechny měly náklad.

     Jen tak dál. Jako faktem je, že i v takhle velkém počtu toho moc nepřinesly, protože tohle by Amík zvládl navozit sám, ale snahu jim upřít opravdu nelze. A když příště půjdou na otočku ještě jednou, nebudou nás již k navážení vody potřebovat vůbec.

     Navíc jim to velmi slušelo, jak se dámy plazily sehnuté do kopce!

     Skupinový příchod zorganizovala služka, kvůli balíku, protože přebrané seno jsme zdárně dorazili (přebrali ještě jednou a naposledy, takže další pokusy o vnucení ať si služka rovnou odpustí), a protože šlo o balík, který byl vespod stohu, tak jim úplně dobře koulet nešel, protože byl víc šišatý, než kulatý. Takže veselo, protože rukavice měla jen služka, a zbytek elity vřeštěl kvůli pavoukům, myším, žábám a žížalám, a když zrovna nevřeštěl, tak se hádal.

     Smysl obcházení ohrad s prázdnými kanystry v ruce také nechápu, ale to je věc dvounohých; pro nás bylo prioritní především seno. Pár vteřin to vypadalo nadějně, i co se týče rozbalení balíku, ale pouze do chvíle, než služka zahlásila „nasrat, akorát by to roztahali a rozšlapali“.

     Je blbá. Sice měla pravdu, ale to nic nemění na faktu, že je fakt blbá.

     Váš chudáček koníček

Fin 01
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: