středa 28. prosince 2011

     Druhý den bez navážení vody. Na jednu stranu příjemná skutečnost, ale vzhledem k faktu, že jde o velmi podezřelou záležitost, nenechala nás ostražitost chladnými.

     A obavy se ukázaly být naprosto oprávněné! Protože když se doplazila služka, s nákladem na zádech, tak Amík k večeři nedostal nic, protože jeho kýbl čekal ve stáji. Chápete ten stres a beznaděj? Tu prázdnotu bytí a existence, když čekáte jako kretén, a ono nic?

     Služka naštěstí pochopila vážnost situace a povolala nahoru majitelku Amíka. Jít s námi dolů na otočku si netroufla, protože už se šeřilo, a riskovat cestu s nákladem vody po tmě se jí nechtělo, protože je otázkou času, kdy se tam potkáme s autem, které bude chtít mít přednost. Auta ohledy na cizí neberou (a když nás vedou děti, tak tuplem).

     Majitelka večeři Amíkovi naštěstí donesla, s vysvětlením, že kýbl dole nechala schválně, protože prý myslela, že nás služka povede dolů, jako to bylo předevčírem a tři dny před tím.

     Občas je lepší nemyslet. Ale zase faktem je, že s majitelkou Amíka přišel ještě jeden kanystr vody, zrovna když se služka vztekala, že chlastáme jako diví. Ale kdo by nepil, když máme pláštěnky furt a bylo osm nad nulou?

     Prostě je blbá.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: