pátek 30. prosince 2011

     Amík to dneska fakt schytal. Chudáček koníček jsem sice já, ale on na tom byl dneska mnohem hůř!

     Nedostal večeři, protože služka si ji nahoře z prstu nevycucá, jak osobně (a velmi naštvaně) prohlásila. Nevím, do jaké míry jsou dvounozí schopni vycucávat z prstů večeře pro chudáčky koníčky, protože dodnes jsem měl za to, že večeře se pečlivě míchají a vaří (tedy alespoň ta moje, jejíž příprava zabírá 20 minut čistého času), ale faktem bylo, že služka se neráčila to ani vyzkoušet. A já to vím, já ji sledoval! A i Amík ji sledoval, protože ten čekal na svůj kýbl, kterého se bohužel nedočkal.

     Majitelka Amíka nejspíš zase „myslela“, přestože jí služka předevčírem vysvětlovala, ať tu večeři vždycky nahoru raději vynese, že není problém ji nahoře nabrat a odnést zpátky dolů, pokud jsme dolů vedeni i my dva. Ale asi to služka vysvětlila špatně, protože Amíkova večeře nahoře nebyla, a protože už padala tma, nepřicházelo v úvahu nás vodit dolů. Notabene ve sněhové bouři, protože počasí opět šprýmuje.

     Ale tak mně sníh nevadí, já mám sníh rád. Bez deky je sníh samozřejmě lepší, ale teploty se zatím pod nulu nepřehouply, takže pláštěnek se momentálně horko těžko zbavíme. Navíc služka se denně nepřestává modlit, ať radši nemrzne, kvůli vodě a ohradníku, protože ve větších mrazech ohradník nepůjde a naše louka (a seno) bude v ohrožení před nájezdníky.

     A aby se nám její milost slečna nenudila, povalili jsme balík. To je totiž ohromná zábava, když si balík lehne, protože z něho jde mnohem lépe vytahovat seno a hned do něho šlapat a srát. A hlavně služka na něj byla sama, takže když se ho snažila vrátit do původní pozice, tak kromě sprostých slov využila i kolíků, kterými si balík na etapy podkládala, protože na jeden zátah se jí ho zvednout nepodařilo.

     A nemusím snad dodávat, že jsme ji celou dobu velmi upřeně pozorovali. Ale proč by ne? Proč bychom jednou nemohli být ve funkci „čumí, jak ten druhý maká“ my dva?

     Jo a ještě něco: ta ohrádka kolem mých žracích necek je fakt trapná. Hodně moc trapná!

     Váš chudáček koníček

P1440404
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: