neděle 1. ledna 2012

     Jak na Nový rok, tak po celý rok?

     Ale tak proč by ne?
     Protože když služka přijela domů a pospíchala se převléci do koňských hadrů, tak nepršelo. V okamžiku, kdy na sebe natáhla maskáče, počalo krápat, a jakmile opustila dům, tak už zvesela lilo. Velmi vtipné!

     Jenomže na druhou stranu by pro nás pravdivost v úvodu popsaného úsloví znamenala, že celý rok budeme navážet vodu. A jako to fakt ne! Notabene když jsme ji dneska vlastně vůbec navážet neměli. Ale za to může služka! To ona je úplně, ale úplně blbá (ne-li ještě blbější než vloni), protože to ona psala Míše do SMS, že pokud by se vynesla i voda, bylo by to super.

     Akorát že služka měla na mysli „když nebudete po Silvestru ve stavu „out“ a kromě Amíkovy snídaně nacpete do batohu i kanystr vodou, bude to super“, nikoliv „když se vám bude chtít, seberte koně a vyvezte na nich vodu“.

     Jako služce zpráva „vodu jsem vyvezla“ udělala nesmírnou radost, ale jak k tomu přijdeme my? Navíc ještě k tomu hned po ránu! Nemusím doufám dodávat, jak extrémně psychicky náročné je, když se chudáčkům koníčkům hned první den v novém roce naruší stereotyp!

     Aspoň že balík nám odpoledne rozbalila a přebrala, trubka. A snad se napřesrok naučí psát SMS pořádně. A také že jí větší radost udělá zpráva „koně jsou v pořádku“, nikoliv „ohrady jsem obešla a vodu jsem vyvezla“. My jsme snad důležitější než plot, ne?

     Váš chudáček koníček

P1440438
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: