neděle 8. ledna 2012

     Služčina manželka má pekelný průser.
     A to v souvislosti s Amíkem!

     Amíkovi totiž doktor nařídil brát pravidelně Mucobene, na odhlenění. Vtip ale tkví v tom, že koupený Mucobene má banánovou příchuť, a banány Amík od jisté doby striktně odmítá. A od které? Pokud hádáte, že od onoho historického skoro pozření banánové slupky, hádáte správně.

     A kdo za to může? Kdo je vinen?? Kdo inkriminovanou slupku nedostatečně držel??? Služčina manželka!

     Že dal Amík jasně najevo „tohle smrdí banánem = nežeru!“, plně chápu a respektuji, protože podsaď je všechno v pořádku. Dvounozí by se měli přizpůsobovat nám, takže šup-šup koupit jiný odhleňovací přípravek. Jenomže to by vážení majitelé museli uvažovat hlavou, nikoliv kolenem! A kdo se vytasil s jiným, a to naprosto nestoudným řešením?

     Samozřejmě moje služka. Ona totiž ví, že Amíkovi nesmírně chutná moje vojtěška. Amík se po úsušcích může utlouct, takže služku nenapadlo nic hloupějšího, než mu do krmení s banánovým Mucobene přihodit i MOJE granule vojtěšky. Jistě chápete závažnost situace, a co ještě hůř, Amík se vůbec nezachoval jako borec, protože to okamžitě a bez váhání sežral.

     Jsem zdrcen! A hlavně o vojtěšku chudší, protože v momentě, kdy Amíkova náklonnost k vojtěšce praskla, všichni automaticky sahají do MÉHO pytle s vojtěškou, a to nejen když jde o Mucobene, protože úsušky používají i jako pamlsky. A tak je Amík všemi obletován a uplácen mým krmením, zatímco mě si nikdo ani nevšimne!

     Nerad to píšu, ale s tímhle by se urychleně mělo něco udělat. Akorát že nemám nápad, co přesně. Možná kdybych si udělal do hlavy ještě horší díru než Amík, ale to si ještě musím řádně promyslet. A třeba se služka mezitím vzpamatuje a docvakne jí, který z nás dvou je JEJÍ chudáček koníček.

     A vůbec, aby se dvounozí z celého Amíka náhodou neposrali. Je to nechutné a nedá se na to dívat (já se sice dívám, ale to se nepočítá, protože někdo monitorovat situaci musí).

     Ráno Amíka znásilňovaly služka s Ivou, protože už jsou sehrané, odpoledne nejprve majitelka Amíka (marně) a posléze se služkou, povolanou na pomoc. Akce se jim podařila, byť podstatně pomaleji než ve složení služka-Iva, a já jsem přesvědčen o tom, že to tak udělali schválně. Jakože zdržovali! Abyste byli v obraze: Amík byl v tu dobu ve stáji sám, protože mně žádný vodič nepřišel (stoprocentně další debilní nápad mé služky, že prý si musím zvykat, nebo tak něco), a jak jsem byl na pastvině opuštěný a osamocený, řval jsem jako kráva. A běhal jsem a byl jsem velmi, a to opravdu hodně moc velmi rozrušený.

     Služka mi za hodinu Amíka přivedla, spolu s vodou, ale nemusím snad popisovat, jaký extrémní duševní kolaps jsem mezitím utrpěl. No rozhodně větší než Iva, kterou dopoledne služka přesvědčila, aby sáhla na ohradníkové lanko, protože jí přišlo, že v plotě není proud (dle reakce Ivy je jasné, že prokazatelně byl).

     Prostě jsou suroví, dvounozí. Ale to já už vím dávno.

     Váš chudáček koníček

P1440473

P1440481
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: