čtvrtek 12. ledna 2012

     Jaro je tady znova. A tentokrát ještě vypečenější než včera!
     Protože dnes bylo ještě tepleji. A se sluníčkem, což tuplem nemělo chybu.

     Ne, že by nás počasí nelákalo, ale dnes jsme byli opatrní, co se týče válení se. A měli jsme k tomu vážný důvod, protože včera na nás služka naběhla s rýžákem, co se týče dekování, a nemusím snad popisovat, jak bolestivý je takový zásah.

     Ono by vůbec nebylo od věci, kdyby si dvounozí laskavě vyzkoušeli, jaké to je. Proč se oni nečistí rýžovými kartáči? I když služka dokáže i mnohem krutější aplikace, protože když hodně pospíchá, tak si na mě vezme koště. Jakože takové to malé, kterým se drbe podlaha, akorát že tohle už dávno nemá násadu, takže se z něho stal mučicí nástroj na chudáčka koníčka.

     Preventivně jsem tudíž zvolil taktické zválení se, a to pouze na jedné straně chudáčka koníčka. Jakože se budu ke služce stavět pouze tou čistou levou, neboť většina procedur ze strany dvounohých se odehrává nalevo. Třeba služka na mě vyhodí zleva deku a ničeho si nevšimne!

P1440513

     Jenomže ona zrovna dneska trvala na práci, jakože lonž a takové to trapné pohybování kolem dokola. Je blbá, blbá, blbá! A já s ní jít nechtěl, protože nejen že jsem musel klusat, ale zároveň prasklo, že na pravé straně mám blátivý přeliv, a tak mě kartáč nakonec neminul.

     Svět je prostě nespravedlivý!

     Váš chudáček koníček

P1440512

P1440520
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: