pondělí 16. ledna 2012

     Tak tohle osočení si vyprošuji, protože já to Frostovi schválně opravdu neudělal!

     Naopak jsem se zachoval velmi šlechetně, protože kdybych opravdu chtěl, trvalo by mi přesně vteřinu, než bych se otočil o 180o. A pak by nastal scénář „tady sám nebudu!“, spočívající v odskočení nejprve ze stráně dolů (pěkně natvrdo, jako drop v military), a posléze, již pravděpodobně bez Frosta na hřbetě, bych dostihovým tempem pokračoval směrem k Amíkovi, a nějaká spílající služka by mě fakt nedojímala.

     Ale já to neudělal. A mohl jsem! Protože to ona pustila vodítko, když se sněhem hrabala nahoru. A to já na ni nechtěl šlápnout, takže jsem zahnul víc doprava, a že tam byly nízké větve ořešáku, které Frosta málem skalpovaly, opravdu není můj problém. Koneckonců já ho na můj hřbet nezval, to byl služčin nápad. A pokud ona není schopna v minusových teplotách udržet vodítko, tak ať buď nenosí troje rukavice, nebo ať se na nějaké trápení chudáčků koníčků a Frostů vykašle. Ohradu přece mohla obejít sama, na kontrolu drátů a sloupků mou bílou přítomnost opravdu nepotřebuje.

     I když ona mě prudila už před kontrolou, a to když se na mě vyškrábala, že chce novoroční fotku coby jezdec. A bohužel zrovna v době, kdy jsme měli vykulený úplně nový balík (jakože obrovské množství nepřebraného sena!), a zatímco Amík už se cpal, já musel jít se služkou k nejbližší military překážce, protože ona na mě ze země nevyskočí. Ale jako choval jsem se slušně a nasednutí jsem se nebránil, ale když se usadila a chtěla mě otočit doleva, nechal jsem hlavu a krk vlevo a zamířil jsem doprava, k Amíkovi. A nějaké stranové tlaky holení mi byly naprosto ukradené, protože moje zájmy byly úplně někde jinde, takže služce nezbylo než mě tradičně otočit doprava o obligátních 180o. Což si žádalo okamžitou reakci, takže jsem se honem lekl a přidupnul jsem, aby dostala strach a přestala blbnout, ale bez kladné odezvy.

     A tak jsem poskočil, v domnění, že ji odradí můj hřbet, jenomže jak teď nejsem kostnatý, nezabralo to. Ještěže Frostovi chcípla ve foťáku baterie! Protože služka teprve poté slezla a že prý nebude sebe huntovat, když fotka stejně nebude.

     Tady jasně vidíte její přístup. Sebe huntovat ne, ale na mě posadí Frosta a hurá obejít ohradu. Je blbá.

     Váš chudáček koníček

P1440542
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: