pátek 20. ledna 2012

     Jako žalovat na mě doktorovi, to fakt nemuseli. Zase tak strašně nekašlu.

     Naštěstí doktor přijede až další týden, takže do té doby musím něco vymyslet, abych se jeho vyšetření vyhnul. Nikdy nevíte, co se může stát. Co když se mi bude chtít dívat na chudinku nožičku?

     Nicméně služka má jasno v tom, že jsem vážně nemocen, takže jsme nemuseli do deště a sněhu, kterého se valilo z nebe přímo požehnaně, a pokaždé, když už to vypadalo na pěknou sněhovou nadílku, do něho začalo zběsile pršet. Což jsme sledovali ze stáje, s držkami plnými sena, a protože být zavřený nonstop ve stáji neprospívá psychice, pustila nás služka po obědě na moji zahrádku.

     S poznámkou, že jestli budeme dělat bordel, do čehož se řadí i „lítat jako buráci“, tak že nás okamžitě zavře. A že jestli z případného dělání bordelu budeme kašlat, tak že jdeme na jatka ihned. My už totiž kašleme oba dva, abyste byli v obraze, a máme kašel úplně a nemlich stejný, z čehož je služka nervózní dvojnásobně.

     Tak jako snaha být hodní opravdu byla. Ale touha po zimních radovánkách prostě byla tak nějak silnější. Takže jsme jakože žrali seno a hodní kluci úplně nejvíc, a pak jsme naprosto nejvíc nenápadně a strategicky ulehli, že se v novém a kyprém sněhu vyválíme. No a přece je naprosto normální, že když se válíte a štěká vám do toho pes, tak že se musí vystřelit střemhlav a začít běhat. A také skákat a vyhazovat a prdět a vykopávat. A otravovat Amíka, aby si hrál s vámi.

     Amík není úplně hravý typ, ale občas se strhnout nechá, akorát že jediné, co si během prvního levelu strhnul, byl zateplovák. A tak služka s Kibickou stály u vchodu, zateplovák v ruce, a váhaly, jestli mezi nás jít, a když se Kibicka odhodlala, že vypadáme v klidu, usoudil jsem, že je právě ta úplně nejvíc vhodná doba začít se pošťuchovat. A jakmile se Kibicka sehnula, že vrátí zateplovák Amíkovi na nohu, kousl jsem Amíka do hlavy, a byla to právě služka, která Kibicku v poslední vteřině varovala.

     A pak už jsme nemuseli mít strach, že nás služka zavře, protože jsem měl početné publikum, které mé pohybové kreace bavily, a když jsem konečně vyhecoval ke hře i Amíka, nemělo to chybu. A tak jsme panáčkovali, zatímco služka mumlala něco o kašli a režimu a klidu, a Kibicka nám tleskala, jak jsme šikovní.

     A mně řekla, že si to mám schovat do drezury, pro military. No celý nakřivo!

     Váš chudáček koníček

20012012317

P1440617

P1440589

P1440641
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: