sobota 21. ledna 2012

     Průduškový čaj co?
     Nežeru.

     Nechápu, že na to blbka dodneška nepřišla.

     Bohužel služka je natolik sprostá, že mi v něm nechává nabobtnat oves, a tudíž pokud chci jádro, musím strpět pachuť čaje. Ale pořád lepší takhle, než stříkačkou do krku, protože tímhle mi už také vyhrožovala, i když zde bych si o pravdivosti jejího zastrašování dovolil pochybovat, protože tolik stříkaček nemá. Vloni jsem jí rozkousl čtyři takové ty velké, když do mě násilně tlačila Glukoflex, a tu pátou (pravděpodobně poslední) si trubka šetří, pro případ nouze.

     I když faktem je, že jakmile jde o sadismus, ona si vždycky příležitost najde. Nezávisle na množství stříkaček.

     A hned po ránu mučení. Měli jsme slíbenou zahrádku, jakože přes den venku, na noc domů, ale pod podmínkou, že dnešní vycházka plicního oddělení bude bez pohybových kreací. A abychom neměli nutkání (oprava: abych já neměl nutkání), jala se služka vyrobit barikádu, aby za námi nemohla chodit Cindy (pes), protože já po ní velmi rád jakože hrabu a jakože kopu. A než služka vchod na mou zahrádku dostatečně opevnila, málem jsme umřeli nedočkavostí!

     Plus než nám nanosila seno. A také vodu, přestože si je vědoma faktu, že my vodu na zahradě pít nebudeme, protože voda se pije zásadně buď na pastvině, nebo ve stáji.

     Sněhu po vytrvalých deštích ubylo, takže vykoukla tráva, ale i přesto jsem zkusil, jestli se třeba nebude chtít Amíkovi spolu se mnou utíkat, i když 40m2 je na pravý sprint málo. Akorát že služka zařvala něco ve smyslu, že mám okamžitě zklidnit hormon, a tak jsem se raději věnoval trávě, aby třeba neusoudila, že mi chybí práce. Blbá je na to dost.

     Váš chudáček koníček

21012012330
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: