neděle 22. ledna 2012

     Služka prohlásila, že počasí určitě na něčem frčí, že prý asi kokain nebo tak něco.

     Protože včera napadlo deset čísel sněhu, do kterých večer napršelo dvacet čísel vody, která do rána zmrzla na pěticentimetrový led. Takže jestli si služka s majitelkou Amíka myslely, že nás dnes aspoň přes den dají na pastvinu, tak z toho stejně rychle sešlo, protože terén na cestě do kopce si koledoval o fatální úrazy typu zlomená hnáta.

     A hurá na zahrádku. Zahrádka je náhodou děsně fajn, pokud v ní nejste sami, akorát tedy to seno, které nám služka nanosila, tím se moc nepředvedla. Protože já sakra přece krátké seno nežeru! A nijak mě nedojímá, že to bylo v sadu posečené a trenérkou z lásky usušené, ani jednou nezmoklé a vlastními silami přivezené. A že voní a služka z něho slzí a má sopel. Prostě je krátké, takže nezájem!

     I když Amík boural partu a žral ho, takže jsem se nakonec připojil a žral jsem ho také, ale opravdu decentně a s mírou nejvyššího opovržení.

     Oproti včerejšku, kdy chcalo nebo sněžilo celý den, dnes jen chcalo, a to na střídačku se sluníčkem, ale v tak ledovém a silném větru, že na služku šplouchala voda, když nám ji nesla. Ano, přesně ta voda, kterou zásadně nepijeme, takže jsme se jí ani nedotkli. A když nás služka večer zavřela do stáje, tak Amík demonstrativně vypil tři kýble vody, což asi nebylo úplně taktické, ale snad z toho nebudou následky.

     A k večeři zase úplně jiné seno, tentokrát z nového balíku. A to už jsem si hlavu postavil, že tohle já nežeru, a místo něho jsem probíral to, které jsem včera nechtěl a kterým mi služka hodlala podestlat. Prohlásila hlasitě, že jí je to fuk /pěkně kecala/, a když jsem místo večeře šel raději přebírat rohlíky, tak si sbalila věci a že jde radši domů, nebo že nás přizabije oba dva.

     Nechápu, co jí tak strašně vadí. Přece bylo důležitější zachránit rohlíky, protože mi je krade pes, na rozdíl od jádra zalitého hnusným průduškovým čajem. A já to říkám pořád, že ani pes by ho nežral!

     Váš chudáček koníček

22012012332
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: