pondělí 23. ledna 2012

     Nachytal jsem ji!
     Jedna nula pro chudáčka koníčka.

     A to velmi fikaně, jsem prostě kabrňák. A hned po ránu! Protože když se moje služka přiřítila do stáje, že nás bleskově vykopne na zahrádku, hned se mi lačně vrhla po chudinkách nožičkách, že mi nálevkovou zabalí, jakože doporučené střídání tepla a chladu (přes noc jsem zateplováky neměl, když jsme včera přišli mokří).

     A pak se zarazila, takže já jsem se zarazil také a úplně jsem ztuhl, do stádia absolutní paralýzy, protože na mě civěla opravdu strašidelně dlouho, a to nebylo dobré. Jakékoliv delší sledování části chudáčka koníčka ze strany dvounohých znamená PROBLÉM, ale v tomhle případě šlo naštěstí o problém služky, protože blbka místo černé zadní nohy zabalila bílou. A protože obě zadní mám navenek bílé, tak nechápala, co je sakra ŠPATNĚ, protože už během balení se jí NĚCO nezdálo. Že prý jakože to bylo takové jiné a divné, nebo tak něco. A na koho to svedla?

     Samozřejmě na mě! Že prý za to mohu já, protože jsem si místo černé ulevoval bílou, a že to ji zmátlo, protože většinou stojím na bílé a ulevuji černé. A že prý si mám tyhle trapné fóry odpustit, že ona na tohle po ránu nemá čas, hledat na které noze je nálevka.

     Je blbá. A zhoršuje se to.

     A jako seno, které nám nanosila, jsme naznali coby ještě víc ne zrovna chutné, takže jsme ho vyházeli z bedny ven, že tedy sežereme zbytky včerejšího trenérčina krátkého, z čehož měla služka vyloženě radost. Nejdřív půl hodiny čuchala k tomu z nového balíku, lámala ho prsty, poslouchala, jak šustí a všelijak ho zkoumala, aby poté prohlásila, že jsme oba totální buráci a že tohle prostě žrát budeme, i kdybychom měli chcípnout hlady.

     Což prostě NEBUDEME.

     A za vylámané dva rýgle ze žrací bedny nemůžeme, to je služčina vina, protože to postavila nedostatečně pevné.

     Odpoledne jsme naštěstí vyrazili na pastvinu. Sice plně naloženi vodou, ale já měl takovou radost, že jsme nahoře, že jsem služku smetl kanystrem hned u vchodu. Nadávala, ale nohu mi nezlomila, i když mi to několikrát zopakovala. Tak jsem šel raději otravovat Amíka, ale jeho zajímalo bohužel jenom seno.

     Prostě jsem nepochopený.

     Váš chudáček koníček

P1440666
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: