úterý 24. ledna 2012

     Počasí boduje.
     Zatímco včera se služka potýkala s problémem „moc vody“, ve smyslu, že ji u nás na pastvině neměla kam uskladnit, dnes řešila situaci „kterak efektivně roztřídit vodu na „zmrzlá vs nezmrzlá“.

     V praxi to vypadalo tak, že šíleně zdržovala. Protože nás fakt nezajímalo, kam hodlá skladovat led, ani jestli by nestálo za pokus do vany nainstalovat míč, abychom měli otvor na čumák (a za sebe rovnou říkám, že nestálo, protože cokoliv cizího ve vaně žere Finy!). My jsme chtěli svou večeři, na kterou máme plný nárok, a to nejlépe ihned, nikoliv až si služka dostatečně vyhraje s kyblíčky, kanystry, barely a tak.

     Hrát si přece může doma, trubka. Nemluvě o faktu, že mi neustále vyhrožovala KOREKTÚROU (jakože kopyt, protože už je mám zase narostlá.)

     Po rašpli a noži fakt netoužím, protože strouhání šíleně bolí i bez vydrometody, to moc dobře vím. A v jednu chvíli jsem to měl fakt nahnuté, protože mě během večeře vyděsilo COSI, a takové COSI, jak je známo, není možné jen tak ignorovat, takže jsem s držkou plnou jádra a řepy provedl pár koleček v prostoru žrací ohrádky, a když mi všechno z huby vylítalo, tak jsem se ke žlabu vrátil, abych nabral novou zásobu.

     Služka stála opodál a držela v ruce kladivo. Kladivem se stoprocentně korektury rohoviny nedělají, ale u služky nikdy nevíte, čeho je schopná, takže jsem poplachů raději nechal. Proč si kazit večer?

     I když ona mi ho nakonec zkazila, protože odvážela z okolí krmelce bobky, a to na bobech. A boby, jak je známo, žerou chudáčkům Finečkům nožičky, takže když se ta fialová věc o mě otřela, musel jsem utéct a ještě jsem za to dostal vynadáno. Že prý se máme chovat jako pacienti, když tedy oba máme vystavenou neschopenku (kvůli kašli), a že jestli se tak chovat nebudeme, tak že pracovat můžeme začít ihned.

     Je blbá. Jí se to kecá, protože její nohy se boby nedotkly!

     Váš chudáček koníček

P1440670

P1440671
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: