sobota 28. ledna 2012

     Přestože nemocní prokazatelně nejsme, zpátky na pastvinu jsme nemohli.
     Proč?
     Kvůli služčině „vypadám snad jako chlap, který odtrhne přimrzlý balík?“

     Jako kdyby jí vypadat jako chlap pomohlo, nebo co. To sakra nemohli napěchovat deset až patnáct pytlů senem a donést nám je nahoru?

     Kdepak. Že prý nahoře je posledních pět balíků, zatímco dole pod střechou jich je osm, a že prostě zůstaneme na zahrádce. S dodatkem, že aspoň nebudeme dělat bordel. Jako o co jim jde?

     Navíc nás ráno majitelka Amíka po snídani nechala ve stáji, že prý si máme dáchnout od chození ve zmrzlém tankodromu, protože zahrádku jsme minule stihli trošku rozšlapat (přesně jak služka nechtěla). A když si pro nás pak služka do stáje přišla, přivítali jsme ji naprosto kompaktním kašlem, načež ona prohlásila cosi o stereo uvítacím výboru a že se nemáme pokoušet simulovat, že nám nevěří. Ale že prý se nám omlouvá, že ve vlastní debilitě zapomněla na fakt, že kvůli mrazu a vodě jsou zabedněná okna.

     Přitom já byl za její debilitu rád, protože zapomněla majitelce Amíka nahlásit, že ve stáji mám dostávat pouze seno namočené, a mokré seno mě fakt nebaví.

     Začalo sněžit, takže na večer jsme dostali deky, tudíž by vůbec nebylo od věci najít něco, o co by se daly roztrhnout, když jsme v prostoru 40m2. A hlavně by si blbka konečně měla zapamatovat, že vodu na zahrádce NEPIJEME, přestože je přinesená ze stáje a umístěna v mé nádobě, kterou mívám v boxu.

     Je blbá. A kromě nás trápí i psa, protože mu zakazuje štěkat.

     Váš chudáček koníček

27012012354
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: