neděle 12. února 2012

     Mrazy měly trhat rekordy, ale jediné, co se trhalo, byla MOJE termodeka, kterou služka včera půjčila Amíkovi (prý pro klid duše).

     Amíkovi sice nebyla úplně optimálně, protože potřebuje o číslo větší, ale nebylo zbytí. Ona ji služka totiž úplně původně přinesla mně, jenomže ve stáji včera s Nikčou zjistily, že oba záševy na krku jsou rozpárané. Mně jsou totiž konfekční velikosti buď krátké, nebo velké kolem krku, takže služka musí všechny deky kolem krku zapošívat. A není schopna si vzpomenout, jestli tuhle deku někomu půjčovala (a tudíž obě zapošitá místa rozpárala), nebo jestli jsem to zničil já.

     Což jsem určitě nezničil, protože já nic takového nedělám. Taková sprostá pomluva!

     Každopádně bez zapošití mi deku dát nemohla, protože by mi sjela za kohoutek, takže bych ji v rámci lehání a tak podobně rozerval. Tudíž ji dostal Amík a na mně spáchala dekovou vrstvu, což by tolik nevadilo, akorát že jak je pláštěnka Cassini malá, tak mi to vyhoblovalo plece. Ono sice existuje udělátko, které tomu zabraňuje (taková šprcka, která se natáhne přes krk a plece), ale zrovna tenhle nesmysl služka ve výbavě nemá. Měla by se nad sebou sakra zamyslet!

     Amíkovi se podařila fantastická věc, a to mou termodeku v prostoru malé zahrady o něco roztrhnout. A přitom možností, jak to udělat, je tam tak žalostně málo!

     Prostě je to borec, to se mu nedá upřít.

     Váš chudáček koníček

P1440776
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: