úterý 21. února 2012

     Myslím, že služčina manželka už si od služky poradit nenechá.
     Protože služčina manželka opravdu vzala ven „okované“ a měla dopravní nehodu, ve které figuroval led a podkovy.

     Zamrzla voda, ve stáji. Služka je jistě nadšená, protože majitelka Amíka stále ještě nepochopila prosbu „naplňuj barel ve stáji úplně až po okraj“, ale faktem je, že ve stáji třeba nemusela být voda vůbec žádná, což už by byl problém. Navíc služka nelenila a pokusila se kohoutky oživit vroucí vodou, aby nemusela vodu složitě přelévat z barelu do kanystru.

     A co hlavně, pro vodu nikdo z nás chudáčků koníčků nemusel, protože nám ji přinesly služka s Ivou. Připomínaly už z dálky karavanu, kdy první velbloud neustále hekal, že těch dvacet a něco litrů je fakt moc a že zítra přesně bude vědět, z čeho měl těhotenské sny o bolavých zádech. Druhý velbloud táhl kromě vody i mé kýble, a protože se má údajně dostavit obleva, jala se služka věnovat vaně a Iva senu, které nežereme (že prý přípravy na jaro).

     Zatímco Iva s úklidem úspěšná byla, služka si s defektem špuntu neporadila, a to ani když jsem jí přišel poradit. Místo toho mě neustále odháněla, ať si prý jdu oxidovat jinam, takže jsem jí musel znechuceně převrátit nádobu s hřebíky, aby si laskavě uvědomila, jak se má chovat.

     Byla velmi vulgární, měla by se nad sebou zamyslet.

     Ale důležité je, že jsem nemusel pod sedlo. Akorát tedy projít páskou žrací ohrádky asi nebylo úplně moudré. Tedy ne, že bych to před majitelkou Amíka nedělal, ale služka je přece jen služka a dráždit kobru bosou nosou (notabene vymrzlou kobru) se nemá.

     Váš chudáček koníček

21022012395




(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: