čtvrtek 23. února 2012

     Služce přeskočilo.
     Chodí po pastvině a hlasitě chválí sračky. Brodí se v nich, mucká se s nimi a pěje na ně ódy.

     Asi obrana proti případným mrazům, tak jsem sám zvědav, na kolik bude úspěšná.

     Pro mě bohužel bez úspěchu, protože já pod sedlo musel. Dolů nás služka přivedla oba, akorát že Amíkovi zapomněla vzít do stáje večeři, takže já tu hnusnější část večeře dostal ve stáji a zbytek až nahoře. A tentokrát jsem po večeři skrz pásku nešel, protože ta svině služka mi do ní včera pustila elektriku, a když jsem dostal šílenou, ale opravdu nepopsatelně ďábelskou ránu, tak se mi hlasitě smála a skákala radostí.

     Je blbá.

     Venku také jeden stres za druhým. Hned na první louce jsem zmerčil smečku psů, a protože louka je zase o něco měkčí, okamžitě jsem se hrnul dopředu jako tank a služka mě nestíhala držet. Psina byla, když si nás psi všimli a chtěli ke mně utíkat, takže služka mě musela otočit a jít jim naproti, aby jim ego zhaslo dřív, než je napadne mě zezadu zákeřně kousnout do nohy. A jakmile byla smečka odvolána, tak už se mi vyvíjet žádný aktivní pohyb nechtělo, notabene když na další louce parkovalo auto. A protože to auto tam včera nebylo, tak jsem to MUSEL řešit, a že tam jít nechci a basta.

     Služka se bohužel zviklat nenechala a dostrkala mě tam, ale jestli si myslela, že tam ze mě vytáhne korektní pohyb, tak to ani náhodou. A tak jsme šli na třetí louku, kde jsme chvíli chodili do kopce – z kopce, a když uplynulo oněch 15 minut doporučených vetem, tak jsem mohl konečně zpátky do stáje, za Amíkem. A není snad třeba dodávat, že jsem prostě MUSEL v nemlich stejném místě jako včera kvíknout a aspoň zkusit služce odskočit a utéct, z ruky, ale čúza byla opět „vždy připraven!“ a vynadala mi ještě dřív, než jsem manévr zdárně dotáhl do konce.

     Ale mnohem horší je, že dneska jsem zakašlal už jen dvakrát. Jestli to takhle půjde dál, netřeba složitě polemizovat, co mě čeká za neblahý osud.

     Aspoň že mrkev od Falady dnes byla!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: