pondělí 27. února 2012

     Mám nový účinný trik.
     Stačí před služkou ulevovat na bílou zadní nohu a ji okamžitě zdecimuje stihoman, že je něco špatně (jakože třeba umírám).

     Trošku mi hlava nebere její následný postup, protože správně by měla okamžitě odvolat ježdění, místo aby nejdříve kroutila kloubky, škrábala kopyta, pak je promačkávala kleštěmi, stejně jako mě nutila před bedlivým zrakem přihlížejícího klusat po asfaltu (což se mi vyloženě nejvíc chtělo). A neméně vydřená ze služky byla Iva, která musela HLÍDAT, jestli třeba nekulhám nebo divně nejdu nebo tak něco.

     Přitom divná je tady jedině služka. Ale bylo milé, že celou dobu jela postavená ve třmenech, pro případ že by třeba chudinka zadní nožička něco ukázala. A stejně tak nerozumím, proč mě tak hystericky na mostě cpala na chodník, když to auto před mostem nejen že zastavilo, ale i zacouvalo, abychom s Amíkem mohli projít.

     Jestli to náhodou není tím, že je úplně blbá!

     A znovu jsem zapomněl se vyválet, bez deky, což není dobré. Ačkoliv jistou výhodu to mělo, protože časově to vycházelo velmi korektně, na případné vykrokování, a služka s Ivou nás nechaly na louce zacválat. Sice jen trapný a pochybný kentr, navíc ani ne 500m, ale lepší něco než nic. Chtěl jsem vyhazovat, ale čúza si mě bedlivě hlídala (stejně jako mou chudinku nožičku), a jakmile jsem zatnul zádové svaly, okamžitě mě hlasitě buzerovala, takže to ztratilo grády.

     Ale nám se to líbilo, velmi. Tak třeba to příště bude ještě lepší.

     Váš chudáček koníček

27022012416
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: